•  

Імітатор Аль Капоне в Полтавській Прокуратурі

6600
Імітатор Аль Капоне в Полтавській Прокуратурі

Ян Стрелюк – колишній прокурор Полтавської Області, нині виконує обов’язки прокурора Солом’янського району м. Києва. Протягом останнього року Останній Бастіон неодноразово висвітлював кримінальну діяльність високопосадовця, передавав дані розслідувань ГПУ, Президенту України, та послам іноземних держав.

Довгий час та багато зусиль принесли зміни в Полтаву.

На перший погляд, пан Стрелюк залишився непокараним. Але на наступний день (21.08.2015), з ухвали Печерського суду Києва, стало відомо, що проти прокурора Яна Стрелюка, начальника міліції Олега Беха, та їх підлеглих відкрито кримінальне провадження. Їх обвинувачують у незаконному прослухуванні мобільних телефонів співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України, а також Управління МВС в Полтавській області.

Напевно, пан Стрелюк надивившись фільмів про Аль Капоне вирішив створити свою кримінальну організацію в Полтавський області. Також, в цій банді чомусь є люди, які мали би бути елітою нашого міста: головний міліціонер - пан Бех, та мер - пан Мамай, і низка інших. Маючи таку підтримку та підслуховуючи телефони СБУ та МВС, не дивно, що пан Стрелюк почував себе перевтіленням Аль Капоне.

Що для пана Стрелюка незаконне переслідування людини, як лікаря Владислава Левуса, або Геннадія Сікалова, та безліч інших?

Аль Капоне заарештували за несплату податків – єдине в чому його могли обвинуватити з доказами. Чи насправді правосуддя дійде до пана Стрелюка і його, як і його кумира, заарештують за найменший з його злочинів?

Ми віримо, що так.

Продовжуємо боротьбу разом.

Гнап Нерушима,

Останній Бастіон

Коментарі