•  

Інформагенція обласної влади тролить Лисака за подолану люстрацію

2200
Інформагенція обласної влади тролить Лисака за подолану люстрацію

Обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини» проілюструвало повідомлення про успішне проходження люстраційної перевірки директором Департаменту похорони здоров’я Полтавської ОДА Віктором Лисаком його світлиною з Януковичем, дорогим годинником та іконами.

Люстраційна комісія заявила, що провела перевірку і не має претензій до начальник департаменту похорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака.

Директор Департаменту похорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак пройшов люстраційну перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади». У висновку зазначено, що заборони до нього не застосовуються.

Про це повідомила ПОДА.

«Під час перевірки Віктора Петровича (Лисака – «Останній Бастіон») ми зробили шість запитів: до Генпрокуратури, СБУ, судової адміністрації, Міністерства юстиції, Фіскальної служби України та до УМВС. Певний час ці служби проводили перевірку і надіслали нам відповіді. По даній перевірці ми не отримали відповідь лише з Генеральної прокуратури, але там були деякі неточності у Законі, і було не зрозуміло, чи необхідно робити запити абсолютно по всім чиновникам, які проходять перевірку, чи лише по тім, які працювали у прокуратурі. На основі отриманих відповідей, ми зробили висновок, про те, що ніяких порушень та претензій до Віктора Лисака ми не маємо і він успішно пройшов перевірку – прокоментувала перемогу начальник відділу кадрової роботи апарату Полтавської ОДА Наталія Лях.

Заступник, кум і бізнес-партнер директора Департаменту похорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко додав, що Лисак «на початку березня, написав заяву в якій дав згоду на проведення люстрації. Перевірка тривала з початку березня і лише на цьому тижні створена при Полтавській ОДА люстраційна комісія дала висновок про те, що жодних претензій до діяльності Віктора Петровича немає».

Коментарі