•  

ІНФОВІЙНА. Боротьба з російською пропагандою шляхом насадження західних «цінностей» приречена на провал

330
ІНФОВІЙНА. Боротьба з російською пропагандою шляхом насадження західних «цінностей» приречена на провал

За повідомленням "Відкритої демократії", e Празі 12-14 листопада цього року відбудеться нарада західних пропагандистів і контрпропагандистів.

Керувати конференцією "Популізм, авторитаризм і засоби масової інформації: епоха посередності і медіакратії" (Populism, authoritarianism, and the media: The age of mediocracy and mediacracy) буде "один з провідних фахівців з російської пропаганди" Пітер Померанцев (США).

В першу чергу західні пропагандисти обговорять методи боротьби з російським телеканалом "Раша тудей".

"Раша тудей переповнена брехнею ... Довіра до ЗМІ втрачена чи є надія відновити довіру до новин?", Запитує "Відкрита демократія" (після всієї їх брехні в повідомленнях з фронтів війни з Ісламом довіру до західних "новин" підмочено не меншою мірою - ОБ).

Російська пропаганда погіршує становище. Споживачі західній пропагандистської жуйки зараз взагалі нікому і нічому не вірять.

Розповідає Померанцев, який досліджував впливу російської пропаганди на мозок та уявлення людей.

"Ось що ми виявили в Східному партнерстві та за його межами: люди часто не довіряють взагалі ніяким ЗМІ: ні російським, ні західним, ні своїм власним".

При цьому російська пропаганда дуже надокучлива. "Відкрита демократія нарікає:

"Після багатьох місяців, якщо не років, перебування в тіні російська пропаганда вийшла в мейнстрім. Вона більше не обмежується кампаніями дезінформації у віддалених країнах Східної Європи. Ми зараз маємо домінуюче присутність" Раші тудей "на екранах телевізорів в наших будинках і в готелях під час поїздок.

Ми щотижня читаємо статті про так звані фабрики тролів, і тепер передбачаємо переповнення соціальних мереж ордами молодих росіян, яким платять за твіти з підтримки позицій Кремля ".

Відзначимо, що російська пропаганда вміло використовує теми, які замовчуються на Заході. Наприклад, святенницькі проповіді, повага до прав людини, в той час, як у своїх власних країнах демократісти кидають у в'язниці невинних людей (наприклад, за невіру в міф про "голокост", що взагалі дикість з позиції здорового людського розуму - ОБ).

Росіяни також осідлали тему знищення сімейних цінностей на Заході. І хоча переживання російської пропаганди з цього приводу абсолютно лицемірно (в самій Росії вводиться т.зв. ювенальна юстиція, а насадження содомії йде активними темпами), телевізійні картинки і коментарі, що транслюються чекістських каналом, створюють негативний фон.

"Відкрита демократія" пише, що на Заході обговорюється можливість створення "Антіраші Тудей", що само по собі вже програшна стратегія, тому вона передбачає боротьбу на інформаційному полі, формованому кремлівськими ресурсами і буде насаджувати західні «цінності» (содомію, «холокост», лицемірну захист прав людини та ін.), замість того, щоб створити паралельний російському інформаційний простір.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі