•  

Інтерпол оголосив у міжнародний розшук Януковича та компанію

110
Інтерпол оголосив у міжнародний розшук Януковича та компанію

Сьогодні Інтерпол оголосив у міжнародний розшук екс-президента України Віктора Януковича, який переховується в Росії, та ще низку колишніх українських чиновників

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він уточнив, що у міжнародний розшук (червона картка – затримання для екстрадиції в Україну): Віктор Янукович, Олександр Вікторович Янукович, Микола Азаров, Раїса Багатирьова, а також екс-міністр фінансів України Юрій Колобов та екс-керівник "Укртелекому" Дзекон.

"Через кілька місяців з моменту звернення в березні 2014 року, аргументації та підготовки пояснень, Інтерпол, за підготовленими запитами МВС, Генпрокуратури України та СБУ, спеціальна комісія Інтерполу прийняла рішення", - написав Аваков.

Відповідна інформація також розміщена на сайті Інтерполу.

Разом з тим, Аваков зазначив, що сьогоднішній день Росія штучно ігнорує документи про розшук 24-х чиновників режиму Януковича: Янукович В.Ф., Азаров М.Я., Клюев О.П., Пшонка В.П., Якименко А.Г., Захарченко В.Ю., Раташнюк В.И., Зинова П.И., Шуляк С.М., Коряк В.В., Федчука П.М., Янукович О.В., Ставицький Е.А., Курченко С.В., Арбузов С.Г., Клименко А.В., Присяжнюка М.В., Кузьмина Р.Р., Царьов О.А., Колобов Ю.В., Ігнатов А.П., Богатырьова Р.В., Дзекон Г.Б., Динник О.В.

"У цих умовах МВС України готує документи про вихід в односторонньому порядку з такої порочної системи розшуку, під контролем російського "правосуддя". Всім країнам-членам СНД ми направимо пропозиції про співпрацю в цій сфері на основі двосторонніх відносин", - написав міністр.

Коментарі