•  

Ірен Роздобудько в Полтаві з «Ґудзиком-2»

330
Ірен Роздобудько в Полтаві з «Ґудзиком-2»

Завтра, 14 травня о 15.30, у бібліотеці-філіалі №4 за адресою вул. Фрунзе, 141, відбудеться презентація нового роману Ірен Роздобудько «Ґудзик-2». Новий роман, це продовження успішного й найвдалішого, на думку деяких критиків, «Ґудзика», що побачив світ у 2008 році.

Дія першого роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов усі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він – успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

У «Ґудзику-2» автор покаже, наскільки все змінилося з часу дії першого роману.

Герої розповідають про те, як склалося у них життя через 10 років. Описую події в книзі за сучасних років. Сучасні стосунки між людьми. Як ми політично змінилися з того часу. В якій зневірі живемо, – розповіла Ірен Роздобудько.

До речі, Ірен Роздобудько – одна з чотирьох авторів сценарію до минулорічного фільму Олеся Саніна «Поводир», що висувався на премію «Оскар» від України у номінації кращий іноземний фільм.

У разі виникнення питань, звертатися до організаторів:

099-048-31-81.

Коментарі