•  

​Іванов, Колокольцев, Золотов, Путін, Кадиров, Делімханов, ФСБ, Володін і «Лорд»

990
​Іванов, Колокольцев, Золотов, Путін, Кадиров, Делімханов, ФСБ, Володін і «Лорд»


Як повідомляє газпромівське радіо «Ехо-Москви», глава адміністрації Путіна Сергій Іванов вже понад два тижні не з'являвся на публіці. На останньому засіданні Радбезу, а так само на колегії МВС його не було, хоча він постійний член Радбезу і куратор МВС за статусом.

Чи пов'язано це з убивством Нємцова або він хворіє, «Ехо-Москви» не вказує.

Так само новиною стала подія вчорашнього вечора в Джохарі. Банда «Альфа» ФСБ Росії оточила багатоповерховий будинок у мікрорайоні міста і спробувала затримати двох подільників Делімхановскіх кілерів. Один з них нібито підірвав себе гранатою, поранивши двох «альфонсів».

Відзначимо, що в справі крім 4 заарештованих в Інгушетії членів групи кілерів, тепер фігурує ще 2 людини. Убиті напередодні ввечері в Джохарі за деякими даними були родом з села Алерой, односельці ще одного ватажка кадировськіх кілерів Шаа Турлаєва.

Поки не ясно чи були вони членами банди «Внутрішні Війська Росії» чи ні.

Вкажемо в цьому зв'язку, що вже 2 місяці, як у всіх російських ЗМІ ходять наполегливі чутки про майбутню зміну глави МВС РФ Колокольцева на колишнього начальника охорони Путіна Золотова, який у минулому році був призначений командувачем внутрішніх військ МВС РФ, в яких і служив чинний офіцер і «головний кілер» у вбивстві Нємцова Заур Дадаєв.

Як відомо, після арешту заступника Колокольцева генерала МВС Дениса Сугробова силами ФСБ, «контора» нахилила міністра внутрішніх справ Росії схиливши його до «співпраці». Золотов зі своїми планами змін, очевидно, явно не в тему, що й дало привід для якнайшвидшого арешту підлеглих командувачу внутрішніх військ МВС РФ.

Після вчорашніх арештів і всього що відбулося в останні дні, призначення Золотова главою МВС тепер під сумнівом. Можливо ФСБ переграла команду Сергія Іванова (Золотов був у нього на підчепити ще зі служби в КДБ) і тепер Сергій Іванов повинен буде піти або здати позиції.

Так само зауважимо, що «Лорда» безпосередньо курує В'ячеслав Володін, затятий ворог Суркова і все що з ним пов'язано.

Судячи з усього, що вважається «тупуватий» в ліберальних колах Володін разом з ФСБ, провели грамотну многоходовочку, «не помітивши» підготовку вбивства Нємцова і потім швидко розкривши по гарячих слідах.

Іванова по всій видимості після госпіталізації в ЦБ змінить Володін. У свою чергу Володін за інсайд від «Лорда» про підготовку вбивства Нємцова, призначить останнього замість Кадирова, давши повний карт-бланш на відстріл кадирівців і делімхановцев.

Відзначимо так само, що КЦ першим повідомив, що за вбивством Нємцова стоять діючі маріонетки в Чечні.

Відділ моніторингу

Коментарі