•  

Із лікарняного… і на пенсію, ще до початку свят

3851
Із лікарняного… і на пенсію, ще до початку свят

Всі ми ще пам’ятаємо скандал, який розгорівся в середині липня, коли на сторінці Бориса Павлова в «Однокласниках» полтавські активісти знайшли повідомлення, що носили сепаратистський характер. Не довго чекаючи, Борис Єгорович ліг до «віп»-палати Полтавського військового госпіталю, де і чекав закінчення розгляду справи.

Але прийшов грудень і приніс кілька новин.

Перша – це те, що справа Павлова була закрита. Ні СБУ, ні Генпрокуратура не змогли знайти докази, що саме Борис Павлов заходив на свою сторінку в «Однокласниках» і залишав там записи сепаратистського характеру. Це і не дивно, якщо пригадати, як працює наше СБУ (матеріал - Стаття 2. Завдання Служби безпеки України).

Другу новину нам приніс Кабмін, розповівши, на чому наступного року планують заощаджувати кошти. Серед багатьох цікавих моментів був і наступний пункт: «Введення обмеження на розмір вихідної допомоги при звільненні для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу на рівні 60,9 тис. грн. (50 МЗП) (реальна економія на 8 міс. - 60,0 млн. грн.)».

Третю новину «ОБ» отримав безпосередньо з власних джерел у Полтавському обласному військкоматі. З’явилась інформація, що військовий комісар Полтавської області вирішив не втрачати можливості отримати додаткові грошенята і піти на пенсію вже в цьому році, залишивши область без головного комісара і вкотре переклавши свої обов’язки на заступників.

Отримати коментар з цього приводу від самого Павлова нам поки що не вдалось, тож чекаємо наступного приймального дня (25 грудня ), щоб спитати особисто комісара області, що він думає з цього приводу.

Якщо ця інформація все ж таки достовірна, то що ми маємо в результаті? А в результаті, ми маємо головного комісара області, який за останні кілька місяців майже не втручався в роботу військкомату, перебуваючи на лікуванні (нагадаємо, що в серпні, під час своєї прес-конференції на питання про свій стан здоров’я і чи дозволяє він йому виконувати свої обов’язки у повному обсязі , Павлов відповів категоричне «Ні»), а зараз, відчуваючи, що може втратити значні кошти, які йому нарахує держава – вирішив звільнити крісло.

І це не згадуючи, про проігноровану Павловим ініціативу Петра Порошенка, яка стосувалася залучення офіцерів з фронту, які отримали поранення до роботи у військкоматах. Натомість воєнкоми та їх заступники мають їхати в АТО на 45 днів. Того разу, як повідомляють полтавські ЗМІ, до зони АТО вирушило 7 офіцерів з Полтавського обласного військкомату, але Бориса Єгоровича в їх числі не було, адже він знову, як ви здогадалися, був на лікарняному.

Коментарі

  • Lolita (25 грудня 2014, 13:05)

    1.Навіть якщо інформація підтвердиться, раджу Вам не рахувати його "грошенята" - він їх заробив не одним роком на службі. 2. Яке Ви маєте право ставити під сумнів роботу СБУ та Генпрокуратури? 3.Бажаю Вам в новому році лягти до такої віп-палати та з таким же станом, як Павлов!!! 4.Досить цькувати людину!!!