•  

Із обласного бюджету виділять 1 мільйон 300 тисяч гривень на спортивні майданчики

320
Із обласного бюджету виділять 1 мільйон 300 тисяч гривень на спортивні майданчики

Управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації має намір до 2016 року побудувати чотири спортивні майданчики зі штучним покриттям.

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

«На 23 сесії шостого скликання прийнято рішення про виділення коштів у сумі 1 мільйон 40 тисяч для придбання трьох спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Пропоную додатково виділити 260 тисяч гривень для будівництва майданчика у Полтавській державній аграрній академії», – звернувся заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації Михайло Габор до обласних депутатів.

Вони погодилися внести відповідні зміни та доповнення до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки. Остаточне рішення про виділення коштів приймуть на найближчій сесії.

Загалом, до 2016 року на Полтавщині планують відкрити чотири нових майданчики зі штучним покриттям: у селі Світлогірське Кобеляцького району, селі Заворскло Полтавського району, на території Полтавського політехнічного університету та Полтавської державної аграрної академії.

Коментарі