•  

Із суддівської мафії треба живцем здирати шкіру - Дмитро Гнап

990
Із суддівської мафії треба живцем здирати шкіру - Дмитро Гнап

Суддя Печерського суду Володимир Карабань виніс рішення, що забороняє заарештувати рахунки дружини судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова в банках Ліхтенштейну, на яких лежать 13 млн швейцарських франків.

Карабань спочатку прийняв рішення про те, що розгляд справи буде закритим. На його думку, матеріали справи містять дані, які можна назвати банківською таємницею. Виходячи з цього, із залу суду були вилучені всі, хто не причетний до розгляду справи. Після того, як закрите засідання закінчилося, суддя закрився в кабінеті і від коментарів відмовився. Адвокат - представник панамської фірми Restwood, яку контролює дружина Ємельянова, відмовлявся відповідати навіть на запитання про місце реєстрації адвокатської компанії і про розташування офісу. 

Журналіст Дмитро Гнап так прокоментував цю ситуацію:

Кругова порука суддівської мафії. Печерський суддя Карабань не дозволив арештувати рахунки дружини судді Ємельянова в Ліхтенштейні, на яких лежать 13 мільйонів швейцарських франків. Після того, як закрите засідання закінчилось, суддя, як злодюжка, зачинився в кабінеті і від коментарів відмовився. А представник панамської фірми Restwood, яку контролює подружжя Ємельянових, ледь не сцявся від страху на прості питання: де офіс його фірми і який в неї телефон. Суддя Карабань зробив ще один крок до того, що з нього і його колег здиратимуть живцем шкіру. Україна, очевидно, має пройти цей шлях. Так само, як пройшли його раніше європейські країни. Інакше Європою нам, здається, не стати.

Нагадаємо, улітку 2015 року Держфінмоніторингдомігся арешту 13 млн швейцарських франків (майже 300 млн гривень) на закордонних рахунках судді Вищого госпсуду Ємельянова, який раніше був заступником голови цього суду.

Матеріали спільного фінансового розслідування Держфінмоніторингу України та Фінансової розвідки Ліхтенштейну 29 липня 2015 року було передано в Генеральну прокуратуру України.

Також Генпрокуратура повідомляла щодо розслідування вимагання суддями Вищого госпсуду хабара в сумі 500 тис. фунтів стерлінгів за їхнє втручання у діяльність суддів господарського суду Києва та Київського апеляційного господарського суду.

Коментарі