•  

Каддафі теж торгував нафтою і мав високі рейтинги. І чим це закінчилося ?!

880
Каддафі теж торгував нафтою і мав високі рейтинги. І чим це закінчилося ?!

Московський дисидент Яшин розказав у Києві про те, що чекає в майбутньому російського ватажка, майора КДБ Путіна:

"Путін хоче правити, як Сталін, а жити при цьому - як Абрамович.

Вони критикують Америку і проклятого Обаму, а пошкреби будь-якого - у кожного дачка у Франції, будиночок в Майямі, рахунок у швейцарському банку, дітлахи в Англії.

Кожен у відпустку їде в Європу: "Кримнаш, звичайно, але ми - в Іспанію, Францію, Італію. Там якось затишніше ". Це дуже брехливий і цинічний режим, в іграшки бавиться, тільки ці ігри почали коштувати людських життів.

Росія сьогодні перебуває під величезним інформаційним і психологічним пресингом. Очевидні речі доносити до наших громадян неймовірно складно.

Я їхав в аеропорт в таксі. Із задоволенням слухав, що говорив водій. Він з таким ентузіазмом розповідав, які шахраї і негідники при владі, яке неподобство діється на сході України, мовляв, зрозуміло, що там російські війська і гинуть наші солдати.

Коли ми під'їжджали до аеропорту, він підсумував: "Але якщо у нас буде, як в Україні, я перший піду захищати Путіна". Абсурд. Чому ти за нього заступаєшся, якщо він шахрай, через якого гинуть люди .

Російське суспільство глибоко травмовано агресивною пропагандою, яка ведеться останні 15 років. Перше, що зробив Путін, - розгромив незалежні ЗМІ і створив пропагандистську машину, яка калічить психіку моїх співгромадян, позбавляє їх здатності мислити логічно.

Російське телебачення - це особистий путінський відеоблог. То він з голим торсом, то на літаку, то пірнає за амфорами, то на коні скаче, то рибу ловить. Звичайно, люди дивляться: красавчик! Особливо, якщо з Єльциним порівнювати . Але при певній історичній ситуації його рейтинг перетвориться на пшик. Прикладів повно.

Той же Каддафі. Він торгував нафтою, його поважали і любили в світі, у нього були великі рейтинги. Йому навіть дозволили поставити свій намет на Єлисейських полях. І що з ним трапилося? ..

Він закінчив життя з трубою в дупі. Російський президент збільшує такі ризики для себе. Президентів, як підгузки, треба міняти, з часом вони наповнюються одним і тим же. Два терміни відсидів? До побачення!

Путін робить неминучим повстання. Він зіштовхує лобами різні частини суспільства. Він сконструював токсичну атмосферу ненависті і нетерпимості, в яку все глибше занурюється Росія ".

Відділ моніторингу

Коментарі