•  

Кадровий "прорив": Андрій Матковський

9020
Кадровий "прорив": Андрій Матковський

Сьогодні на порталі новин http://hvylya.net виклали статтю «Кадрові прориви Петра Порошенка», де автор пише таке:

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в Адміністрації Президента, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца – про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукали.

Так,народний депутат, заступник голови фракції Блоку Петра Порошенко Мустафа Найємбуде кураторомзапуску проектуполіції на Закарпатті. Журналіст, який не має юридичної освіти. У 1998 році він закінчив технічний ліцей у Шевченківському районі Києва , а в 2004 — факультет авіаційних і космічних систем Київського політехнічного інституту Налагодити роботу такої серйозної структури, як поліція, може тільки людина, яка чітко знає законодавство і знає специфіку цієї роботи. Пан депутат встиг досконало опанувати юридичну базу роботи поліції за такий короткий термін?

Йдемо далі. ЗМІ з посиланням на джерела в АП повідомили, що новим головою ОДА на Луганщині може стати… волонтер, координатор організації «Народний тил» Георгій Тука. Пан Тука займається активною волонтерською діяльністю у зоні конфлікту на сході України вже досить давно і активно, але ж давайте не плутати грішне з праведним – волонтер і губернатор – це різні речі. Знову ж таки, у пана Туки немає ні відповідної освіти, ні досвіду. Він закінчив Київський політехнічний інститут, факультет автоматизованих систем управління. До анексії Криму у нього була невелика айті-компанія, яка поставляла обладнання для операторів мобільного зв’язку. Зараз компанія ліквідована.

Нещодавно, нагадаю, відбулося сенсаційне призначення Президентом25—річногоменеджера «Рошен»Дмитра ВовкаочільникомНаціональної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг(зазначимо, щодо цього він ніколи не працював у сфері енергетики. Перед цим його останнім місцем роботи була Російська Федерація, місто Москва, посада — національний менеджер Кондитерської корпорації Roshen).

Так що Мустафа Найєм ,як куратор закарпатської поліції та волонтер-губернатор на тлі цього призначення – це просто-таки кадровий прорив…

Але виникає питання: пане Президент, ви всерйоз вирішиливтілити у життя основне гасло більшовиківпро те,що кухарка може керувати державою?

З огляду на такі призначення «фахових» чиновників Петром Порошенком, ГО «Останній Бастіон» може рекомендувати йому на посаду міністра фінансів України Андрія Матковського, який розікрав у Полтаві всю комунальну власність міста й допоможе те саме зробити в межах країни:

http://bastion.tv/news/den-viboriv-znajomtesya-andrij-polovinka-matkovskij/

Матковський – це безуміновно, найкращий кадровий прорив із усіх претендентів у команду Петра Олексійовича. Андрій «Половинка» вже на повний голос кричить, що на ці вибори від іде від провладної партії. Гм… Вам нічого не нагадує ця ситуація? Згадайте, як Матковський уже робив подібний трюк: білборди Андрій Матковський ЗА блок Петра Порошенка. Але найголовніше – «ЗА» -було написано білим по білому, що його майже неможливо було розгледіти. Тоді «Солідарність» Порошенка відхрестилася від «Половинки», зокрема Юрій Луценко зазначив, що Матковський не в їхній команді та не має підтримки партії «Блоку Петра Порошенка»:

http://bastion.tv/news/blok-poroshenka-vidhrestivsya-vid-matkovskogo/

ГО «Останній Бастіон» паралельно з цією статтею робить запит до адміністрації Петра Олексійовича:

Пане Президенте, чи на цей раз ваша політична сила підтримує Андрія Матковського, чи кандидат на посаду міського очільника Полтави знову порушує закон і спекулює на назві вашої партії?

Шановний авторе статті «Кадрові прориви Петра Порошенка», ми знаємо ще одного "прорива" -  Андрія Матковського. Ось перелік його досягнень:

Корупційні махінації в ПрАТ «СК «Залізничні шляхи», що належить його сім’ї:

http://bastion.tv/news/kudi-vedut-zaliznichni-shlyahi-andriya-matkovskogo-zvernennya-go-ostannij-bastion-do-prezidenta-ukrayini-ta-posliv-inozemnih-derzhav/

Підтримка сепаратизму:

http://bastion.tv/news/yak-andrij-matkovskij-ta-oleksandr-mamaj-vidstoyuyut-interesi-rosiyi/

Обдурювання та маніпулювання думкою людей:

http://bastion.tv/news/blok-poroshenka-vidhrestivsya-vid-matkovskogo/

Обкрадання комунальної вартості міста:

http://bastion.tv/news/den-viboriv-znajomtesya-andrij-polovinka-matkovskij/

Підкуповує виборців:

http://bastion.tv/news/poltavskij-uotergejt-pidkup-po-matkovski/

То як, чи не найочікуванішим ПРОРИВОМ буде Андрій «Половинка» Матковський, який так набивається в провладну команду Петра Порошенка? На будь-якій із обійманих посад Анрій "Половинка" зможе примудритися , як украсти все й залишитися непокараним. Як потенційний очільник Полтави, Матковський дограбує крихти, що лишилися на комунальному балансі міста - доробить розпочате до кінця. 

Але у випадку з Матковським, слово ПРОРИВ - це не іменник, а ДІЄСЛОВО. 

Андрій Матковський - ПРОРИВ УВЕСЬ БЮДЖЕТ І ВСЮ КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ. Мамай ПРОРИВ УСІ ДОРОГИ ТА ЗАРИВ БЮДЖЕТ. 

Куди не глянь, самі прориви. На жаль, ПРОРИВ тут - дієслово (що зробив?), а не іменник в прямому розумінні цього слова. 

Коментарі