•  

Канадські медики допомагають оперувати потерпілих із зони АТО

440
Канадські медики допомагають оперувати потерпілих із зони АТО

Під час візиту до Полтави, посол Канади в Україні Роман Ващук

розповів, як протягом минулого тижня канадські медики в Київському
військовому шпиталі спільно з українськими медиками прооперували 30 пацієнтів зі складними пораненнями, отриманими в зоні проведення антитерористичної операції. "10 наших хірургів, 10 медсестер та медбратів, ще двоє канадських анестезіологів спільно з українськими колегами провели складні операції", - сказав Ващук.

Він зазначив, що медики обмінялися досвідом та висловилися за продовження співпраці у благородній справі порятунку українських бійців. Пацієнти спочатку отримали першу медичну допомогу в польових умовах, а канадські медики допомогли провести складні операції, в тому числі пластичні реконструкції при травмах голови.

Ващук пообіцяв, що Канада також допоможе українцям перезимувати у цей складний час. Так, через Міністерство внутрішніх справ та Збройних сил України посольство Канади в Україні зараз уточнює потреби для українських бійців."Ми збираємося протягом кількох наступних тижнів допомогти Збройним силам і різним відділенням МВС із підготовкою до зими. Постараємося поспішити з допомогою" - зазначив Ващук. Насамперед, йдеться про теплий одяг та предмети першої необхідності в зоні АТО.

Коментарі