•  

Кандидата на посаду детектива в Антикорупційне бюро спіймали на хабарі

2310
Кандидата на посаду детектива в Антикорупційне бюро спіймали на хабарі

Офіцеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Правоохоронці викрили офіцера Головного управління СБУ в Києві та Київській області в одержанні неправомірної вигоди у вигляді комп'ютерної техніки вартістю понад 40,000 грн. Про це йдеться на сайті заступника Генпрокурора Анатолія Матіоса.

Згідно з інформацією, офіцер отримав неправомірну винагороду за сприяння у подальшій підприємницькій діяльності через вирішення проблемних питань з правоохоронними органами.

Під час обшуку в квартирі зазначеного працівника СБУ правоохоронці вилучили майно, отримане як неправомірна вигода.

Зараз в Печерський районний суд Києва подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Слідство встановило, що людина, яка отримала хабар, є кандидатом на посаду детектива в Національне антикорупційне бюро України і вже пройшла другий етап конкурсного відбору.

Офіцеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна і зі спеціальною конфіскацією. 

Головою Антикорупційного бюро був призначений Артем Ситник, але роботу самого бюро відклали на півроку, щоб набрати штат. За даними деяких ЗМІ, зарплата Ситника становить 50 прожиткових мінімумів, тобто близько 60 тисяч гривень.

Коментарі