•  

Кандидати на посаду міського очільника Полтави. Хто вони?

8910
Кандидати на посаду міського очільника Полтави. Хто вони?

Від сьогоднішнього дня, із 21 вересня, кандидати на посаду міського очільника Полтави можуть подавати документи для участі в місцевих виборах.

За підрахунками «Останнього Бастіону», у Полтаві охочих позмагатися за крісло міського очільника буде 15 кандидатів. 4 із них уже почали купувати собі бажану посаду через підкуп виборців. 2 кандидати працюють за схемою «сітки». Ця схема підкупу також була використана провладним кандидатом на 205 виборчому окрузі в Чернігові. Процес, результати та наслідки «сітки» в Чернігові ми всі добре бачили.

Також у Полтаві 1 кандидат на посаду міського голови підкуповує виборців цукром, ще 1 – фарбою і грошима.

Ми звертаємо увагу правоохоронців й закликаємо не дати кандидатам чинити протиправні дії, спрямовані на купівлю голосів.

Також «Останній Бастіон», посилаючись на незалежних експертів-соціологів, які проводили опитування полтавців, зазначає, що рейтинги, якими кандидати себе наділяють, далекі від справжніх. Не варто вестися на передвиборчий піар.

Порада всім виборцям: тверезо думати й аналізувати, дивитися на речі та події об’єктивно, а не через призму цукру, грошей чи реклами. 

Коментарі