Підопічні Ігоря Дулуба на своєму полі здолали «біло-зелених» - 1:0.

«Ворскла»: 1.Шуст, 3.Сімінін, 7.Кобахідзе, 11.Бартуловіч, 17.Чеснаков (к), 19.Одарюк (10.Турсунов, 46), 26.Коломоєць (13.Хльобас, 63), 27.Голодюк (6.Скляр, 46), 29.Кравченко, 54.Дитятьєв, 82.Ребенок.

Запасні: 12.Непогодов, 8.Ткачук, 23.Сапай, 99.Зарічнюк.

«Карпати»: 1.Підківка, 94.Мірошніченко, 5.Нестеров, 70.Лобай, 3.Кравець, 48.Кльоц (11.Чачуа, 57), 88.Вербний, 16.Худоб'як (к), 8.Костевич (77.Кадимян, 67), 47.Грисьо (7.Ксьонз, 46), 9.Бланко

Запасні: 23.Мисак, 4.Сениця, 28.Чумак, 98.Габріель.

Головний тренер: Олег Дулуб.

Попередження: Нестеров - Дитятьєв, Бартуловіч

Першу нагоду відзначитися створили полтавці – Кобахідзе віддав передачу на Коломойця, а останні пробив з-за меж карного майданчику. Удар виявився не надто сильним, тому, голкіпер команди суперника впорався з пострілом. Натомість, «Карпати» відповіли небезпечним кутовим. Бланко-Лещук намагався поцілити в ближній кут, але першого разу полтавцям пощастило. Вдруге Бланко-Лещук вирішив своїх опонентів не пробачати: він зміг втекти з-під опіки під час кутового та вразити ворота Шуста – 1:0. На цьому моменти першого тайму завершилися, хоча, ворскляни все ж атакували суперника, проте – марно.

Друга 45-хвилинка розпочалася грою на зустрічних курсах з невеликою перевагою гостей. Але знову безрезультатно, адже автор єдиного голу Бланко-Лещук своїми вдалими діями на полі допомагав створювати можливості для його команди. Двічі бив по воротах Шуста – двічі полтавський кіпер парирував удари.

Наприкінці гри мав прекрасну нагоду відзначитися Мірошніченко. Він отримав пас від Бланко-Лещука, пробивав майже впритул, але м’яч влучив у Шуста. Намагалася команда Василя Сачка у цьому матчі створити сенсацію, як минулого туру, але не вийшло. Цього разу Фортуна повернулася обличчям до суперника «біло-зелених».

Таким чином, «Ворскла» залишається на 7-й сходинці, проте її наздоганяє кам’янська «Сталь», яка цього туру обіграла «Волинь» у гостях (1:0).

Наступний матч полтавці проведуть проти «Дніпра» на власному стадіоні.

Наставник полтавської «Ворскли» прокоментував мінімальний виїзний програш львівським «Карпатам».

– Була майже рівна гра. Варто відзначити, що до пропущеного м’яча команда виглядала непогано, створювали супротив супернику. Після, почали поступатись у швидкості, у відборах. Не маємо права пропускати після стандартів. Другий тайм програли «Карпатам» у швидкості, хотіли відігратись і могли забивати, але не вистачило завершального удару. Я вітаю львівську команду з перемогою – говорить коуч «біло-зелених».

Сачко зазначив, що останнім часом тренерському штабу доводиться більше часу приділяти психології гравців. Це через ті фінансові труднощі, які має команда на сьогоднішній день. Також тренер «Ворскли» відмовився відповідати на питання про вплив фінансової складової на футболістів.

Резюмував Василь Сачко тим, що не попри ненайкращі результати команди, перед клубом все ще стоїть завдання потрапляння до першої шістки.

– Безумовно, сьогодні перед нами стоїть таке завдання, проте, з кожним туром, ми ускладнюємо його виконання. Але хочу зазначити, що команда не збирається здаватися, ми боротимемося до останньої секунди у кожному матчі – підбив підсумки керманич полтавців.

Нагадаємо, «Ворскла» програла цьогорічному аутсайдеру – львівським «Карпатам». Варто зазначити, що «левам» вдалося перервати безвиграшну серію, яка складала 14 матчів. Допоміг команді Ігоря Дулуба це зробити Бланко-Лещук, який на 24-й хвилині забив єдиний м’яч у грі.