•  

Карта АТО - оновлена ситуація на сході України у зоні проведення АТО (Донецька та Луганська області)

4730
Карта АТО - оновлена ситуація на сході України у зоні проведення АТО (Донецька та Луганська області)

Антитерористична Операція (скорочена назва АТО) - це вимушений крок, зроблений українським урядом, після невдалих мирних переговорів президента Порошенка з ополченцями на Сході країни.

Проігнорувавши конструктивні пропозиції що до врегулювання ситуації на Східній частині України мирним шляхом, терористичні угрупування почали активні дії, що ведуть до порушення цілісності України. З метою протистояння терористичним діям, було прийнято рішення створити досконалу професійну силу, яка змогла б захистити Український народ від вторгнення окупантів і врегулювати ситуацію на Сході України.

Узгодженість і професіоналізм - це відмінні риси АТО, за діями якої стежать мільйони очей не лише в Україні, але і у всьому світі.

Ситуація на сході країни змінюється щодня і багато джерел, освітлюючих політичні події уважно стежать за пересуванням військових та оновленням ситуації. Портал "Останнiй Бастiон" не виключення - ми щоденно пропонуємо своїм читачам ознайомитися з останніми подіями у зоні Антитерористичної Операції.

Найкраще картину змін передає карта АТО, котра оновлюється кожен день згідно останньої ситуації.

Так, наприклад за Картою АТО станом на 31 липня, ситуація на Сході України видалася доволі важкою.

Збройні сили України та Національної гвардії нанесли авіаційні масовані удари по квадратах, зайнятих терористами, знищивши при цьому, як живу силу ополченців, так і бронетехніку. Подібна зачистка забезпечила успішний наступ українських силовиків, що діють в рамках антитерористичній операції, яка повинна принести світ і спокій на схід України.

Карта АТО ясно показує звільнені від терористів території: Дебальцеве, Лутугіне, стратегічна висота Савур-Могила.

Крім того, на карті АТО відображуються зміни ситуації з самого початку АТО - и, за даними карти, видно що, загалом, дії АТО досить успішні, і можна розраховувати що ситуація на Сході України незабаром буде нормалізована.

Наразі сили АТО оточили Горлівку і готуються до її звільнення. Звільнення Горловки українськими військами дозволить блокувати і знешкодити найактивніші терористичні угрупування - Горлівську і Донецьку.

Проте, знову ж таки, як слідує з карти АТО, сили ЗСУ та Національної гвардії постійно піддаються масованим ударам з боку відступаючих ополченців. Крім того, прикордонні території Сходу України (Луганська і Донецька області) і Росії також не відрізняються спокоєм. Окрім сил АТО, нападу підлягають і частини прикордонної служби України - обстріли ведуться з території РФ із реактивних систем залпового вогню, мінометів та артилерії.

Але ж, не втрачаємо надії, Україна буде вільною - і на Заході і на Сході пануватимуть мир і спокій.

Коментарі