•  

Карта АТО: ситуація на сході України станом на 12 січня

220
Карта АТО: ситуація на сході України станом на 12 січня

Обстріли

Розпочинаючи з 18 години 11 січня незаконні збройні формування 22 рази обстріляли позиції наших військових, в тому числі з важкого озброєння. Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 63 рази обстріляли позиції наших військових.

Напрямки обстрілів

Районом найбільшого загострення залишатися донецький аеропорт та населені пункти поблизу нього. На донецькому напрямку терористи з мінометів обстріляли метеовежу донецького летовища та Авдіївку. Також, із мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню «Град» бойовики обстріляли Тоненьке, Піски та Опитне, а з протитанкових керованих ракет – Гранітне.

На інших напрямках незаконними збройними формуваннями було обстріляно з мінометів населені пункти Вуглегірськ, Ленінське та Гнутове, з артилерійських систем – околиці Нікішине, населені пункти Одрадівка і двічі Гнутове, Вуглегірськ, Ленінське, з артилерійських систем - околиці Нікішине, а з «Градів» - населені пункти Одрадівка і двічі Гнутове.

Загиблі

Загиблих протягом останньої доби немає. Натомість поранено двоє осіб, серед яких 38-річна жінка, котра потерпіла внаслідок вибуху мін поблизу теплоелектростанції.

Дії бойовиків

На всіх напрямках в зоні АТО спостерігається перегрупування та нарощування сил противника. Окрім стрілецької зброї та мінометів, бойовики неодноразово використовували танки та реактивні установки «Град» проти сил АТО.

Коментарі