•  

Карта АТО: ситуація на сході України станом на 18 січня

110

Ситуація на сході країни станом на 12.20 18 січня 2015 року за даними РНБО України, Прес-центру АТО, групи Інформаційний спротив та волонтерів. Інформація оновлюється протягом дня.

Обстріли

За минулу добу бандформування в зоні проведення антитерористичної операції близько 70 разів обстріляли позиції сил АТО.

Напрями обстрілів

Протягом ночі незаконні збройні формування продовжували обстрілювати позиції наших сил і мирні населені пункти. Зокрема, починаючи з 18.00 суботи, бойовики 28 разів відкривали вогонь, застосовуючи важке озброєння.

З артилерії і реактивних систем залпового вогню обстрілювались Піски, Щастя, Миколаївка, двічі Мар'їнка. Під вогонь артилерії потрапила метеовежа в Донецькому аеропорту.

Дії українських військових

В Донецькому аеропорту українськими військовими проводились активні дії, направлені на подавлення вогневих засобів противника, що вели вогонь по захисникам аеропорту, та встановлення контролю над територією летовища. Проведено евакуацію поранених. Всі поранені доставлені у медичні заклади. На даний час в аеропорту відносне затишшя, ситуація контролюється нашими військовими. Інформація, щодо просування наших військ в глибину Донецька не відповідає дійсності.

 

Коментарі