•  

Карта АТО: ситуація на сході України станом на 27 січня

660
Карта АТО: ситуація на сході України станом на 27 січня

Ситуація на сході країни станом на 12:00 27 січня 2015 року за даними РНБО України, Прес-центру АТО, групи Інформаційний спротив та волонтерів.

Напрями обстрілів

Противник намагається завдавати удари по підрозділах українських військових та зайняти стратегічно вигідні позиції для здійснення подальших військових операцій, в першу чергу в районі міст Дебальцеве, Вуглегірськ та Маріуполь Донецької області.

На Донецькому, Маріупольському, Дебальцевському, Луганському, Первомайському напрямках терористи неодноразово обстрілювали позиції сил АТО з використанням артилерії, мінометів, гранатометів, танків та реактивних установок «Град». Терористи неодноразово вдавалися до штурмів наших позицій поблизу населених пунктів Дебальцеве та Санжарівка Донецької області та н.п. Новотошківське, Оріхове, Станиця Луганська, Кримське Луганської області. Всі атаки бойовиків були відбиті.

Дії українських військових

Завдяки злагодженим та вмілим діям підрозділів оперативного командування «Північ», які беруть участь в Антитерористичній операції, учора в районах н.п. Сміле, Весела Гора було знищено танк та близько 60 бойовиків. Ще близько 300 терористів отримали поранення.

На сьогодні контрольні пункти «Гнутове» та «Станично-Луганське» залишаються закритими для пропуску через численні обстріли та підрив автомобільного мосту.

Втрати

За минулу добу загинули 9 українських військовослужбовців, 30 отримали поранення.

Коментарі