•  

Карта АТО: ситуація на сході України станом на 6 лютого

330
Карта АТО: ситуація на сході України станом на 6 лютого

Ситуація на сході країни починаючи з 12:00 6 лютого 2015 р. за даними РНБО України, прес-центру АТО, групи «Інформаційний опір», журналістів та волонтерів.

Дії українських військових

Щоб зупинити ворога, військовослужбовці Збройних Сил України неодноразово відкривали прицільний вогонь у відповідь наносячи втрати противнику. Так, за уточненими даними розвідки, з 4 по 5 лютого силами АТО було знищено 60 терористів, 4 танки, 2 самохідні артилерійські установки. В районі населеного пункту Брянка нашими військами підірвано 7 складів з боєприпасами незаконних збройних формувань.

Будь-яку інформацію щодо здачі позицій українськими військовими в Прес-центрі АТО називають провокацією.

Ситуація на позиціях бойовиків

Командування російсько-терористичних військ намагається налагодити планомірну евакуацію до Горлівки та Перевальська техніки, підбитоїта пошкодженої в районі Дебальцевого. З Боку Алчевська під Дебальцеве (район Чорнухине-Новогригорівка) відправлений загін спецпризначення із 70 чоловік, 80% яких – громадяни РФ (колишні військовослужбовці підрозділів спецназу ГРУ, учасники бойових дій, а також військовослужбовці з окупованої АР Крим). Основне завдання загону – диверсії в тилу сил АТО.

З боку Краснодону до Алчевська вирушила колона з 20 одиниць бронетехніки (у т. ч. 6 танків). Північніше Луганська зафіксована перекидання противником до переднього краю протитанкової батареї (у т. ч. 4 протитанкові гармати МТ-12 «Рапіра»).

Коментарі