•  

Карта АТО станом на 27 липня

2380
Карта АТО станом на 27 липня

Ситуація на сході країни станом на 12:00 25 липня 2014 року за даними РНБО України.

Плановий наступ українських військових на захоплені бойовиками території триває. Підрозділи Збройних сил підійшли до Горлівки, на околицях міста їм вдалося знешкодити 8 одиниць бойової техніки та близько 2 десятків озброєних сепаратистів. Частина підрозділів оточують місто з флангів, аби відрізати зв'язок місцевих бандформувань із Донецьком. На цю мить точаться бої в напрямку Первомайського та Дебальцевого.

За минулу добу бойовики 31 раз обстріляли позиції та блокпости Збройних сил України поблизу Луганська, Нової Петрівки, Авдіївки, Олександрівки, Маринівки, Дебальцевого, Горлівки, Марʼянівки, Кожевні, Андріївки, Старобешевого, Комишуватої, Мирної Долини, Стукалової Балки, Дібровки, Червонопартизанська та Григорівки. Зокрема, зафіксовані випадки використання проти сил АТО мінометів та систем залпового вогню БМ-21 «Град».

РНБО також повідомляє про нарощування присутності російських військових на кордоні з Україною. Так, 26 липня в напрямку міста Гуково Ростовської області вирушили 2 колони з 28 автомобілів, 8 танків, 10 БМП та 9 артилерійських установок.

За матеріалами сайту «Слово і Діло»

Коментарі