•  

КАСЬЯНОВ: «Телевізор - інструментарій утримання населення в комуністичному угарі»

770
КАСЬЯНОВ: «Телевізор - інструментарій утримання населення в комуністичному угарі»

Крупний російський злодій, колишній путінський мінфін Касьянов, він же Міша Два Відсотка, розповів в інтерв'ю литовським ЗМІ про ситуацію в імперії світового зла. Він зокрема зазначив:

- «Положення Путіна як і раніше всередині країни досить стабільний. Є повна згуртованість команди навколо нього і велика загальна підтримка населення, але ця підтримка не є якоюсь усвідомленою і фундаментальної, вона знаходиться в якоїсь шкаралупі, і ця шкаралупа - щоденна пропаганда.

Тому раніше існує досить сильна згуртованість всередині правлячої групи і загальна підтримка. Сьогодні тотальна пропаганда підтримує імідж успішного президента, збирача російських земель і всю цю blah blah blah, що ми чуємо по телебаченню і радіо кожен день.

Радикалізація російського суспільства спостерігається з березня 2012 року, коли Путін після демонстрацій грудня 2011 року та березні 2012 зрозумів, що середній клас, освічена частина суспільства більше ніколи не будуть його підтримувати. І тоді він зробив ставку на людей, які як і раніше мріють про велич СРСР і вважають, що всі повинні бояться Росії тільки тому, що вона існує. Згадаймо «Уралвагонзавод», коли робітники погрожували приїхати на танках і розтоптати всіх московських лібералів. Тоді почалася радикалізація суспільства, його розкол.

Росія увійшла в кризу, це початок економічного спаду, велика інфляція, падіння національної валюти. Все це було несподіваним для режиму і сформована путнього модель фактично зруйнувалася. Цю модель я називаю «капіталізм для друзів», при якому все, що є в Росії і на чому можна заробляти належить групі близьких і лояльних Путіну людей, а решті бізнес перебуває під тиском. Це головна причина. Інші доповнюють швидкість погіршення ситуації причини - це падіння цін на нафту і санкції.

Санкції діють і сьогодні уряд Росії перебуває в розгубленості. Фундаментальні основи дуже слабкі і російська економіка входить до кризу. Це серйозний, негативний фактор для Путіна і для утримання їм ситуації. Тому 2015 буде вирішальним роком для визначення майбутнього Росії.

Їх головна мета - утримання влади. Нинішня правляча група вважає, що все в світі купується і продається. Це головне їхнє кредо, тому вони вважають, що рано чи пізно зможуть дотиснути Захід, який повинен погодитися з їх розумінням життя і скасувати санкції і т. Д. Вони це намагаються зробити через обіцянки західному бізнесу, аби він тиснув на свої уряди в питанні скасування санкцій, не вирішуючи питання принципово.

Путін намагається застосовувати ті ж методи, що і в 2008 році. І проблема не в бюджеті країни, а в платіжному балансі. Є декілька чинників, які призвели до ситуації, що склалася. Головний з них - це відсутність диверсифікації економіки і повна залежність від нафти і газу, яка збільшилася за останні десять років майже в два рази. Тому як тільки нафта падає, рубль втрачає свою цінність повністю. І девальвація, яка пройшла протягом року, особливо в грудні, змусила що не вірили в це перш зрозуміти, наскільки слабка російська економіка.

Російська економіка вже не працює два роки. Модель російського капіталізму вже зруйнувалася, не видно ніякого зростання, вона навіть не генерує якийсь стагнації. Але незважаючи на економічний спад - ще живе система державних фінансів.

Вона грунтується на притоці валюти, коштах від нафти і газу. Сукупність зазначених чинників - ціна на нафту, плановане в цьому році падіння видобутку нафти разом з санкціями і нездатністю російських компаній призвести обладнання, яке потрібно для початку розробки нових родовищ і підтримки роботи існуючих - все це призведе до зниження доходів. Девальвація якимось чином рятує, але дуже сильно тисне на платіжний баланс, а саме на рубль.

Так що в цьому році буде висока інфляція, зниження доходів населення, а це означає відсутність таких джерел зростання, як інвестиції, оскільки рейтинг знижується, можливий виходу Росії з інвестиційного рейтингу. Це означає, що інвестицій не буде взагалі і купівельний попит буде мінімальний - немає зростання заробітної плати, є заборгованість населення перед банківським сектором, який слабшає. Це рік - найважчий.

Тому уряд Росії перебуває в стані розгубленості. Ситуація трагічна, ми заходимо в серйозну кризу.

Росіяни дуже терплячі і заміряти, коли у них закінчиться терпіння, дуже складно. Але незважаючи на те, що відбувається росіяни не хочуть вірити в найгірше і вважають, що все розсмокчеться. Аргументи влади, пропаганда діють на народ, але коли люди в лютому прийдуть в магазини, побачать нові ціни на всі (зростання цін на продукти харчування вже 30%) ... Тому потрібна пропаганда і горілка, від чого і оголошено про зниження цін на горілку.

Йде пропаганда, яка розповідає, що ми, росіяни - найважливіші в цьому світі, вся ця нісенітниця ллється з екранів телевізорів. Це і є інструментарій утримання населення в комуністичному угарі. Протягом двох років здатність уряду фінансувати зарплати і пенсії може прийти до нуля, тому максимальний термін для прийняття рішення у Путіна - це два роки.

Ми живемо в тотальній пропаганді, для людей не існує можливості розібратися в подіях. У більшості своїй люди бояться висловлювати свою думку, оскільки це загрожує втратою роботи, бізнесу тощо ».

Нагадаємо, що на заході теж саме, кожне ЗМІ - вороже ЗМІ, інструментарій насадження людиноненависницької релігії демократія. Французький комік Додання сказав у своєму Фейсбуці всього 6 слів - «Я відчуваю себе як Шарлі Кулібалі» - і тут же був кинутий у в'язницю поліцією думки. За словами його адвоката, він мав на увазі, що був зацькований єврейськими ЗМІ як терорист, бо не любить євреїв.

Злодій Касьянов з подільниками хоче встановити точно таку ж Систему в Росії. Витівка дуже дурна, як все у лібералів. Така система вже є в Росії і була посилена злодієм Путіним, не без його, до речі, Касьяновской допомоги.

Коментарі