•  

КАТИНЬ-2. ФСБ підірвала Ту-154М тим же тротилом, яким підривала житлові будинки в Москві

440
КАТИНЬ-2. ФСБ підірвала Ту-154М тим же тротилом, яким підривала житлові будинки в Москві

Масова варшавська газета Супер ЕКСПРЕС розповіла про подальші події навколо російського теракту під Смоленськом 10 квітня 2010, в результаті якого росіяни вбили 96 критично налаштованих до Росії представників польської еліти, включаючи президента Польщі Леха Качинського:

Політична ситуація в Польщі, майбутні вибори і в першу чергу Смоленська трагедія були питаннями, що викликали жвавий інтерес польської громади в Нью-Йорку. Кращим доказом цього стала зустріч з АнтоніМацеревичем.

Зал «Варшава», польський національний будинок в нью-йорском міському районі Грінпойнт, заповнили понад 200 осіб. Учасники зустрічі з відомим політиком не розчарувались. Поява Антоні Мацеревича у супроводі експерта з його групи з розслідування катастрофи Ту-154М Казімєжа Новачика була зустрінута оплесками. Виступ в основному був присвяченим Смоленській катастрофі.

Присутні в залі поляки також мали можливість подивитися останнє відео, що показує останній політ і президентську авіакатастрофу 10 квітня 2010. У ході зустрічі Антоні Мацеревич повторив свою неодноразово представлену тезу, що в Смоленську російські спецслужби провели теракт.

- Ні для кого не секрет, що те, що сталося, не було трагічною випадковістю, - сказав серед іншого парламентарій. - Немає жодних сумнівів, що літак розпався в повітрі. Це був теракт. Багато свідків бачили і чули вибух. Крім того, виявлені на уламках вибухові речовини являють собою саме той тип матеріалів, що використовується російськими спецслужбами, - підкреслив Мацеревич».

Коментарі