•  

Казахстан думає купувати полтавську сільгосптехніку. На черзі спільне виробництво

1870
Казахстан думає купувати полтавську сільгосптехніку. На черзі спільне виробництво

Ідемо на схід, без Росії: втративши російський ринок збуту, полтавські виробники намагаються завоювати на східному векторі експорту «через голову».

Делегація підприємців і чиновників з Казахстану відвідала українських виробників сільськогосподарської техніки в Полтавській області. Про це передає «Лтава».

В Україні казахи шукають постачальників уже готової продукції галузі, а також тих, з ким можна налагодити спільне виробництво для казахського ринку.

Під час ознайомчого візиту до трьох районів області гості оцінили високу якість української сільгосптехніки:

«Техніка відповідає європейським стандартам» – сказав в підсумку першого візиту заступник керівника управління індустріально-інноваційного розвитку Північно-казахстанської області Казахстану Олександр Іваніщев.

Техніку нові можливі майбутні східні партнери хочуть не тільки закуповувати, але і виробляти разом. А це для України вхід не тільки на торговий ринок, але й виробничий, що обіцяє також інвестиції.

«Потрібен час щоби обдумати… нам теж цікаво щоби створювались робочі місця в Казахстані, розвивались виробництва яких сьогодні немає» - сказав Олександр Іваніщев.

Максим Кондратенко

Коментарі