•  

Казначей «Лікарняної Каса-Ностри Полтавщини» сховався в АТО від перевірок

6600
Казначей «Лікарняної Каса-Ностри Полтавщини» сховався в АТО від перевірок

Головний лікар 4-ї міської лікарні Полтави Леонід Куроєдов, який проходить як засновник і розподільник коштів «Лікарняної каси Полтавщини» в фінансовій перевірці сумнівних операцій цього Фонду, заявив, що відправився на передову лікувати бійцям зуби.

В коментарі телефоном Леонід Куроєдов заявив «Останньому Бастіону», що його немає в Полтаві, тому-що тепер він бере участь в АТО в якості добровольця. А саме, став медбратом і надає військовим лікарську допомогу. Проте відмовився повідомляти подробиці свого перебування, в тому числі місцезнаходження, пославшись на «військову таємницю».

У військовому комісаріаті Полтавської області «Останньому Бастіону» повідомили, що у відомстві немає інформації про те, що Леонід Куроєдов відправлявся в якості лікаря-добровольця до військових частин:

«Всі, хто мобілізується, в тому числі подібні добровольці, спочатку проходять двотижневі курси підготовки. Як мінімум. Тому він ніяк не міг там опинитися» - сказав заступник військового комісара області Сергій Манжосов.

Не інформував Куроєдов військових, як сказали у військкоматі, й про обладнання та медикаменти, які він начебто повіз на передову. Про що раніше головлікар казав журналістам, розповідаючи про свою «гуманітарну місію».

Єдиний шлях того, як він міг туди потрапити – в якості волонтера, – підказали у військкоматі.

Проте волонтерська місія – не добровільна мобілізація, тому не може бути приводом для ухилянні від перевірок, що тривають у «Благодійному Фонді».

Колеги Куроєдова, з якими поспілкувався «Останній Бастіон», здивовані «фронтовою» ініціативою головного лікаря, і кажуть, що для них зникнення керівника стало несподіванкою. У свою чергу громадські діячі, що проводили розслідування діяльності Куроєдова на посаді очільника Фонду, побоюються щоби за час відрядження гроші з рахунків Каси, а це близько 70 мільйонів гривень, які є доказом по справі, не зникли на завжди.

Благодійний Фонд «Лікарняна Каса Полтавщини», який, по суті, десять років надав медичні страхові послуги, звинувачують в фінансових махінаціях і привласненнях, ухилянні від сплати податків та незаконному обігу лікарських засобів. Після кількох журналістських розслідувань під тиском громадськості облрада погодилась провести перевірку діяльності Фонду, хоч в його складі майже все керівництво Полтавщини.

Семен Чорнехата

Коментарі