•  

Керівництво Кременчука взяло на озброєння ідею мера Полтави Мамая видавати АТОшникам не годну землю під забудови

2420
Керівництво Кременчука взяло на озброєння ідею мера Полтави Мамая видавати АТОшникам не годну землю під забудови

47 гектарів землі для учасників АТО в Кременчуці виявилися не призначеними для будівництва. Про це заявила головний архітектор міста Олександра Волощенко.

На засіданні робочої групи із забезпечення учасників АТО земельними ділянками, яке відбулося 10 березня, розглядали перспективні ділянки під забудову.

Нагадаємо, на минулому засіданні Євген Холод, голова фракції «Батьківщина» в міськраді, презентував як доброчинний жест ескізний проект землеустрою території в 47 га з аквапарком, тенісними кортами і котеджами, в тому числі бізнес-класу. На титульному аркуші написано «Від фракції« Батьківщина »- воїнам АТО». Багато членів робочої групи обурювалися тим, що дана фракція тримала інформацію по даній земельній ділянці в таємниці.

Тепер головний архітектор Кременчука Олександра Волощенко заявила, що ця ділянка в районі Білецьківських плавнів під забудову не годиться. За її інформацією, ця ділянка входить до водоохоронної зони. Щоб використовувати її під будівництво, потрібно вносити зміни до Генплану. Але і це, за її словами, не вирішить проблему, так як дана територія відноситься до зони підтоплення. І під індивідуальне будівництво її можна буде використовувати тільки після підсипання земельної ділянки на висоту не менше 5 метрів і збільшення довжини захисної дамби до 2 кілометрів.

Варвара Самохіна

Коментарі