•  

Керівництво МВС не звільнило полтавських даішників-хабарників. ВІДЕО

5190
Керівництво МВС не звільнило полтавських даішників-хабарників. ВІДЕО

УМВС Полтавської області відмовилося звільняти працівників ДАІ, яких "Дорожній контроль" зловив на корупції.

Нагадаємо, що раніше журналіст Віталій Косенко опублікував репортаж, як двоє інспекторів зупиняли водіїв і брали у них гроші за нескладання адміністративних протоколів.

Журналісти телеканалу "ІНТЕР" вирішили дізнатися долю ДАІшників. З'ясувалося, що їх не звільнили, а тимчасово усунули від служби і проводять якусь "перевірку". Хоча, за законом має бути відкрито кримінальне провадження. При цьому, відмовчується і Арсен Аваков, який, після відеосюжету про хабарі, з пафосом "звільнив" всіх миколаївських ДАІшників.

Мабуть, глава МВС намагається вперто не помічати сюжетів саме від "Дорожнього контролю". Втім, у Миколаївській області теж все закінчилося аналогічно. 90% "звільнених" ДАІшників успішно пройшли переатестацію і повернулися на дороги. Провести аналогічну "переатестацію" у Полтавській області злочинцям у погонах допоможе головний УМВСівець-хабарник Олег Бех, який кришує міліцейські корупційні схеми. Вирішити питання допоможе лише кадрова люстрація на всіх рівнях: від прокурора-злодія Стрелюка та начальника УМВС Беха до рядового складу.  

Коментарі