•  

Керівник департаменту поліції охорони погорів на хабарі 96 000 гривень

880
Керівник департаменту поліції охорони погорів на хабарі 96 000 гривень

Працівники СБУ, ГПУ та НПУ затримали керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника за підозрою у хабарництві. Про це повідомила прес-служба МВС України.

22 Серпня, під час одержання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди було затримано Сергія Будника. Спецоперацію проводили працівники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно з СБУ та Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

«У рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що посадовець поліції, окрім офіційних платежів за фізичну охорону, через посередника вимагав у киянина додатково передавати йому щомісяця неправомірну вигоду у сумі понад 80 тисяч гривень.
Затримали поліцейського під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 96 тисяч гривень. Слідчі з’ясували, що з червня цього року посадовець отримав понад 170 тисяч гривень» — йдеться в повідомленні.

Наразі слідчими готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

Відділ моніторингу

Коментарі