•  

Керівник Полтавського Держгеокадастру запевнив, що не дасть дестабілізувати ситуацію в районі

2310
Керівник Полтавського Держгеокадастру запевнив, що не дасть дестабілізувати ситуацію в районі

Начальник Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило розповів, що службове розслідування щодо діяльності Держгеокадастру в Полтавському районі виявило недбалість окремих державних кадастрових реєстраторів, які створювали штучні перешкоди в наданні адміністративних послуг громадянам.

За словами керівника, зволікання тих реєстраторів спричинило борг перед Центром надання адміністративних послуг, який зараз надолужують інші працівники. Наразі реєстратори вийшли на поточний період у наданні адміністративних послуг, повідомив Чувпило.

– Завдання реєстраторам, які зараз на цих посадах, доведено вивести в 0. Станом на п’ятницю (2 грудня – ред.) ми вийшли на поточний період за адмінпослугами. Зрозуміло, що кількість накопичилась. Дестабілізувати ситуацію в плані надання адмінпослуг у районі ми не дамо, – керівник.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» писав, що кадастрові реєстраторки районного відділення Ольга Бегма і Вікторія Бондарець понад місяць ухилялися від виконання службових обов’язків. через що виник борг у видачі близько 1000 витягів із державного земельного кадастру.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Державні кадастрові реєстратори паралізують роботу відділу Держгеокадастру в Полтавському районі

Потерпілі громадяни, приватні підприємці, фермерські господарства через наше видання вимагали провести службове розслідування та притягнути винних у зриві роботи до відповідальності. Полтавці пов’язували бойкотування роботи реєстраторів із вказівкою екс-керівниці Галини Мусієць.

В ТЕМУ: «Смотрящий» від Януковича та хабарниця Мусієць намагаються підім’яти собі Держгеокадастр Полтавського району

Коментарі