•  

«Кіборг» з Лубен, який потрапив у полон, просить допомогти провести обмін військовополонених

13200

В мережу потрапило відео, в якому захисники Донецького аеропорту, які потрапили в полон до сепаратистів, звернулися до всіх українців, з проханням допомогти провести їх обмін.

Серед тих, хто потрапив у полон є й житель полтавської області. Тихонов Ярослав Володимирович народився в місті Лубни, служить в 91 інженерному полку. Був взятий в полон сепаратистами під час захоплення Донецького АП. У своєму відео-зверненні юнак просить всіх людей допомогти обміняти їх на військовополонених зі сторони противника. «Тут готові помінять воєнноплєнних на воєнноплєнних», - говорить Ярослав.

Відео з полоненими «кіборгами» зняли самі сепаратисти 24 січня і виклали в мережу. Кожен з ув’язненних хлопців говорить приблизно один і той самий текст. «Кіборги» закликають українців вимагати від влади допомогти якнайшвидше провести обмін між полоненими і постійно повторюють, що посадовці забули про них і нічого не роблять для того, щоб провести обмін. Крім того, полонені наголошують на тому, що сторона противника готова на обмін полоненими, а гальмується все через київську владу. З відео стає зрозуміло, що текст звернення був «надиктований».

Всього в полоні проросійських бойовиків з так званої «ДНР» після руйнації Донецького АП опинилося близько 120 українських бійців. Всього за даними на Генерального Штабу ЗСУ у полоні незаконних збройних формувань на Сході України станом на 26 січня перебуває 184 українських військових. Такі дані оприлюднив Владислав Селєзньов, речник Збройних сил України. 

Коментарі