•  

Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%

440
Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%

Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%.

Про це на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху повідомив заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Володимир Голтвянський.

Він розповів, що у цьому році на території області зареєстровано 3 068 дорожньо-транспортних пригод, а це на 10,1% менше, ніж торік. Також на території Полтавщини зафіксовано 9 місць концентрації ДТП, з них 2 на автомобільних дорогах загального користування.

«Головною причиною аварій залишається людський фактор, – говорить він. 30% відсотків дорожньо-транспортних пригод сталися через перевищення швидкості, на другому місці – порушення водіями правил маневрування, на третьому – проїзд перехресть. Але чільне місце посідає аварійність зумовлена недоліками в утриманні доріг. Цього року в області по цій причині трапилося 14 ДТП».

Володимир Голтвянський запевнив, що ДАІ вживає всіх можливих заходів, спрямованих на покращення ситуації. Для цього впроваджуються в роботу сучасні технічні засоби фіксації правопорушень, щотижнево проводяться профілактичні рейди.

Коментарі