•  

Кінець корупції?

440

Президент України Петро Порошенко підписав останній закон, потрібний для початку роботи Антикорупційного суду — закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду.

Про це повідомила прес-служба Адміністрації президента.

http://www.president.gov.ua/news/shlyah-do-stvorennya-ta-funkcionuvannya-vishogo-antikorupcij-48910

Законом також передбачено функціонування апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, зокрема і те, що апеляційний розгляд справ щодо топ-корупціонерів буде здійснюватися виключно апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду.

"З прийняттям цього Закону повністю відкритий шлях для створення та функціонування Вищого антикорупційного суду, тож я звертаюся до Вищої кваліфікаційної комісії суддів із проханням якнайшвидше провести конкурс, а до Міністерства закордонних справ – в максимально короткі строки звернутися з проханням до наших міжнародних партнерів щодо делегування представників до Громадської ради міжнародних експертів. Я також звертаюся до всіх достойних правників – беріть участь у конкурсі. Від вашої принципової позиції залежатиме швидкість і ефективність боротьби з корупцією в Україні", – заявив Порошенко.

Коментарі