•  

Кістяк України формується зараз – Кива

1870
Кістяк України формується зараз – Кива

Екс-керівник батальйону «Полтавщина», представник командування сектору «М», заступник начальника УМВС України в Донецькій області Ілля Кива в ексклюзивній бесіді розкрив «Останньому Бастіону» тих, хто допомагає полтавським бійцям ділом та тих, хто піариться на війні.

На сьогодні як від полтавського управління МВС так і від будь-яких політичних структур за два місяці не було надано жодної допомоги тому бойовому підрозділі яким я керував. За два місяці перебування нашого підрозділу в зоні Антитерористичною операції у нас не було жодного візиту навіть волонтерів. Навіть «Батальйон небайдужих» оминав нас своєю увагою. З приводу політиків, яким подобається піаритися і котрі роблять ім’я на гучних словах за якими немає жодних дій. Є такі як Бублик, Каплін, Василь Ковальчук. Ковальчук – це та людина, яка прославилася своїми спільними з сепаратистами заявами. Ми на сьогодні не знаємо його позиції стосовно ситуації що склалася на Сході. Тому-що ті контакти котрі начебто давали йому можливість витягувати полонених – ми не знаємо скільки полонених затягнули ці контакти. Історія в якій була звільнена мама Тані Єфремової – там все концентрувалося на донці. Саме донька насправді знайшла цього Бєзлєра. А Ковальчук тільки зловив ситуацію і лише пропіарився на ній. Ось дивіться – скільки кричав Бублик, скільки кричав Каплін – і куди вони зараз поділися? Щойно вони обійняли теплі місця у Верховній Раді – все, порив проукраїнського патріотизму в них кудись спав. Всі їхні заяви виявилися чистої води популізмом. Я Бублика не те що в АТО не бачив, я навіть не уявляю собі, що в цієї людини вистачить сил, моральних устоїв перетнути Полтавську область у напрямку Харкова. От що він зробив щоби країни повернули свою незалежність і суверенітет? Не словами, а хоч би мінімальними діями. Дроворуб Каплін приїздить тільки рубати двері в полтавську мерію. Я звісно не контролюю всю зону антитерористичної операції, але в тому секторі де я перебуваю, не бачив жодного з політиків полтавського розливу.

Але звісно люди приїжджають. Дружина Дмитра Корчинського наприклад, Оксана Анатоліївна там живе практично. Я щодня її бачу на штабі сектору «М» на ранковій нарізці завдань. Вона знає життя кожного бійця, вона об’їжджає блокпости. Це приклад патріотизму і ставлення до ситуації, що склалася в країні. Все інше – балаканина, це люди непотрібні котрі лише витягають з нашої країни.

Зараз формується кістяк України. Своєю особистою участю люди покажуть свою приналежність до державності нашої країни. В цей період, коли наша міліція і армія проходять випробування формується їхній кістяк. І зараз формуються ті люди котрі стануть стрижнем систем. Це люди мотивовані, високопрофесійні, загартовані духом патріоти України, котрі надалі і поведуть розвиток держструктур до європейського зразку. І реформування яке започатковане воно зараз до болі необхідне всій країні і всій системі в цілому. Тому-що правоохоронна система – це один з китів на якому тримається система державності. І на сьогодні ми повинні переформатувати свідомість суспільства стосовно правоохоронної системи, щоб її сприймали не як каральний, а як орган що стоїть на захисті прав і суверенітету українських громадян.

Коментарі