•  

Кива: мій ворог №1 - російська армія. Якби Ворона хоч раз був на передовій - знав би це

3080
Кива: мій ворог №1 - російська армія. Якби Ворона хоч раз був на передовій - знав би це

Заступник начальника обласного управління МВС України в Донецькій області Ілля Кива висловив здивування заявою голови Полтавської облради Петра Ворони, в якій обранець окреслив лінію ворожнечі між собою і екс-комбатом «Полтавщини». Ілля Кива прокоментував «Останньому Бастіону» страхи очільника області та відкинув протистояння між ними.

«Якщо Петро Ворона за рік війни не знає, хто у нас ворог номер один, то повинен піти на передову» - відповів голові Полтавської обласної ради Ілля Кива:

«Слова голови облради про те, що я з ним нібито ворогую означає одне – він не був на війні, тому не знає з ким я ворогую. Мій єдиний особистий ворог – армія Російської Федерації, терористи. Ворона казав, що був у зоні АТО десь між Володарським і Попасною. Але я його там не бачив. Можливо він десь в тилу три місяці поспіль пристрілював автомат. А щойно ситуація взяла короткострокову передишку – втік назад у своє тепле крісло.

Зараз війна в Україні в своєму апогеї. Нам потрібні бійці. І даю слово, що прийму Петра Ворону на передовій, якщо він готовий захищати Вітчизну, а не піаритися. А питання про те, кому очолювати Полтавське МВС вирішує міністр. Це не воля голови облради чи моя, і я про це взагалі нічого не знаю. В такому разі, можливо, Петро Ворона боїться, що якщо я очолю Полтавське МВС тоді спитаю з нього про кожну вкрадену копійку? Але я переконаний, що зараз не час чвар в середині держави, у нас є спільний ворог – армія Російської Федерації, над цим і маємо працювати».

Максим Кондратенко

Коментарі