•  

Київ піарить свого ставленика - Андрія "Половинку"

2970
Київ піарить свого ставленика - Андрія "Половинку"

У своєму життєписі у Фейсбуці політолог Павло Нусс зазначає:

Достовірні джерела в Блоці Петра Порошенка інформують, що політичний альянс "Солідарність" - "Удар" - "Народний Фронт" погодив спільну кандидатуру на пост Полтавського міського голови в рамках виборчої кампанії 2015.

Інсайдер стверджує, що цим кандидатом стала особа, яка вже обіймала раніше цю посаду з 2006 по 2010 р. ( і делегувалася на пост від БЮТу) Андрій Всеволодович Матковський 1964 р.н., відомий своїм господарським підходом до роботи (зверніть увагу на нав'язливий піар).

Нині чинний мер Полтави, який був лобіювати і фактично поставлений на цю посаду адміністрацією Януковича в 2010 році Мамай Олександр, який на виборах використовував найбрудніші політичні технології проти свого конкурента.

Бізнесмен і перебіжчик Мамай, є представником режиму Януковича, і зміна керівника міста шляхом демократичного вибору - логічне завершення постреволюційного процесу.

Епоха Мамая в місті так називається "мамаевщіна". Уособленням злодійства й пацифізму в місті, застою в господарсько галузі.

Але чому політолог не з Полтави вважає, що розуміється на полтавських міських очільниках і їхнії справах. Зокрема, полтавці, не вважають, що Матковський відомий своєю господарскістю. Розкрадена власність міста, зокрема Парк "Перемога", поруйнована будівля Кадетського корпусу, підпали магазину "Полтавський коровай", які приписують команді "Половинки", хіба це господарський підхід? 

Якщо у Києві вважвють що це господарський підхід до управління містом, то "Останній Бастіон" та тисячі полтавців, людей, які щодня живуть у своєму місті і бачать його проблеми зсередини, так не вважають.

Відверта критика Києвом Мамая та популяризація Матковського відгонює тим самим ставленням на посаду потрібної людини. То що змінилося в уряді з часів Януковича, Регіони якого просунули Мамая? - Нічого, бо БПП так само намагається поставити свого кандидата, який припустився ще більше за Мамая помилок і довів місто до нинішнього зубожілого стану. 

Коментарі