•  

Кобеляцька райрада відзвітувала про бюджетні надходження за пів року

441
Кобеляцька райрада відзвітувала про бюджетні надходження за пів року

На сесії Кобеляцької районної ради відзвітувалися про надходження до місцевого бюджету за січень – серпень цього року.

Голова Кобеляцької районної ради розповів, звідки саме наповнювався бюджет. За його словами, за січень-серпень 2016 року платниками Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів 114,9 млн. гривень.
До державного бюджету, в свою чергу, надійшло 44,0 млн. грн. податків та зборів. За основними платежами, які формують державний бюджет, мобілізовано: податку на додану вартість – 24,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 13,3 млн. грн., військового збору – 4,0 млн. грн., податку на прибуток (90 відс.) – 1,4 млн. гривень.


З початку року до місцевих бюджетів надходження склали 70,9 млн. гривень. За основними платежами, які формують місцеві бюджети, надійшло: податку на доходи фізичних осіб (75 відс.) – 39,3 млн. грн., плати за землю – 15,5 млн. грн., єдиного податку – 7,3 млн. грн., акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 7,1 млн. гривень. 


Також за 8 місяців поточного року одному підприємству Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ відшкодовано 0,2 млн. грн. податку на додану вартість.

Коментарі

  • Кристина Деманча (07 вересня 2016, 17:28)

    В принципе все как всегда