•  

Кобеляцькі дороги відремонтують за 6 млн. грн

661
Кобеляцькі дороги відремонтують за 6 млн. грн

На восьмій позачерговій сесії Кобеляцької районної ради сьомого скликання депутати виділили на ремонт доріг трохи менше 6-ти мільйонів гривень, про це йдеться на офіційному сайті Кобеляцької райдержадміністрації.

Народні обранці внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 рік. Зміни здійснені за рахунок збільшення субвенцій з Державного бюджету місцевим на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку регіону.

Так, найбільш значущими вкладами будуть – фінансування ремонту автомобільних доріг на суму 3 258 100 грн. Також депутати прийняли Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016-2017 рр. Вартість реалізації цієї програми складає 2 696 000 грн.

Важливим пунктом у цьому проекті рішенні є капітальний ремонт системи опалення Озерської школи І-ІІІ ступенів. На це виділено півмільйона гривень. На будівництво дитячих майданчиків у навчальних закладах району – 149 600 грн.

Коментарі

  • Ирина Вербняк (06 вересня 2016, 18:16)

    Ого. Оце ціни