•  

Кого підтримує вибіркове «плече» голови Полтавської облради Біленького?

2750
Кого підтримує вибіркове «плече» голови Полтавської облради Біленького?

Вкладати гроші у реальний розвиток: занедбаний корпус терапевтичного відділення Решетилівської районної лікарні відбудувати у житловий будинок із п’ятьма квартирами для молодих лікарів, виділити 6,5 мільйона гривень на відновлення спортивного комплексу аграрного ліцею імені Боровенського у Решетилівціпитання землі для дитячого табору відпочинку «Світанок» у селі Сухорабівці Решетилівського району розглянути з головою облдержадміністрації Валерієм Головком та керівником обласного управління Держгеокадастру Наталією Дяченко вже наступного тижня – під таким гаслом 18 березня відбувся робочий візит голови Полтавської обласної ради у Решетилівський район. Олександр Біленький зустрівся із представниками місцевих громад, відвідав навчальні та соціальні заклади.

У ході візиту голова облради вирішив низку питань громади Решетилівського району:

«Обласна рада підставить плече спробам місцевих (Решетилівських – ОБ) органів влади у вирішення їхніх проблем, – зазначив Біленький. – Надзвичайно важливо, що місцева громада не чекає нашої допомоги, діє і вирішує сама, і тим простіше спільно подолати усі проблеми, що виникають, простіше і депутатському корпусу обласної ради вкладати гроші у реальний розвиток».

Таким чином у громади Решетилівського району за сприяння голови облради Олександра Біленького незабаром з’явиться 5-квартирний будинок для молодих лікарів, відновлений спорткомплекс і табір відпочинку європейського зразку. Фінансувати проекти будуть за рахунок бюджету області та частково за рахунок благодійних фондів – ідеться на сайті облради.

Чим зумовлене таке вибіркове фінансування на користь Решетилівського району ані на сайті, ані в коментарях Олександра Біленького не повідомляється.

Зазначимо, Решетилівський район належить до територіального виборчого округу №39 з виборів депутатів Полтавської обласної ради. До нього входить, зокрема, й голова облради Олександр Біленький.

Нагадаємо, що чинний голова облради має освіту машиніста-тракториста. 

Можливо, такі фахові звички й зумовлюють політику Олександра Біленького. Квартир для молодих лікарів, відновлених спорткомплексів і таборів відпочинку потребують не тільки у Решетилівському районі. Так громада с. Ковалівки Шишацького району ще рік тому нарікала на відсутність ФАПу та відсутності спортивного інвентарю для спортивної команди з волейболу. Аналогічна ситуація в сотнях селищ і смт. інших районів.

Вирішити загальні проблеми, а не тільки свого виборчого округу, можна тільки зрозумівши, що принципи керування сільгосптехнікою та депутатським корпусом й обласним бюджетом вимагають зовсім іншого підходу, освіти та розумових здібностей голови області. 

Коментарі