•  

Кого приютив «Козацький курінь» і хто живе у «Дубраві Плюс»?

933
Кого приютив «Козацький курінь» і хто живе у «Дубраві Плюс»?

Як ви гадаєте,  якби хтось із звичайних полтавців – пенсіонер чи учитель, приміром – звернувся б раптом у міська раду з проханням дати йому земельну ділянку у центрі міста для будівництва гаража: щоб йому там відповіли? Ну, в ліпшому варіанту подивувалися б наївності людини. В гіршому – покрутили б пальцем біля скроні. А у ще гіршому, яка кажуть у нас в таких випадках, «дали б, а тоді б догнали і ще дали!..».

Але от звернувся у міськраду такий собі громадянин Гавриш і йому дали! Ну, точніше виділили в січні 2012 року «ділянку для будівництва індивідуального гаража на прибудинковій території  на вул. Жовтневій, 40д площею 0,01 га». Причому територія ця тоді належала УСБУ в Полтавській області і лише у липні того ж року вона була передана у комунальну власність. Виділили, так би мовити, авансом. Звісно, не без сприяння міського голови О.Мамая. А в подальшому її й долучили до території гаражного кооперативу «Козацький курінь».

«Дива!» - вигукне допитливий читач.  

Так, може, той товариш Гавриш є видатним героєм-козаком? Може, подвиги якісь небачені  здійснив і тим самим покрив себе нев’янучою славою  серед козацької громади? Ворогів громив нещадно, постраждав від них страшенно і тепер не може більше їздити на коні, і  негайно потребує тепер мати завжди машину під боком?   

Ні! Так, хто ж він тоді цей загадковий Гавриш?

«То чи не той це бува тоді Гавриш В.М., який є суддею Апеляційного суду Полтавської області?» - знову вигукне допитливий читач.

 І тут він зрештою матиме рацію. Той! І той, до речі, який у липні все того ж 2012-го одержав ще одну земельну ділянку – тепер уже площею 0,1 га і під «індивідуальну житлову забудову» в житловому кооперативі «Дубрава Плюс» в районі вул. Спартака і Яківчанської. Для тих, хто не в курсі, варто зауважити: це район дендропарку - заповідна територія! У цьому кооперативі, до речі, як нам стало відомо, чимало відомих у Полтаві прізвищ… Про деякі з них ми ще плануємо розповісти у наступних публікаціях. 

Ось ким і чим вартувало б зайнятися люстраційним комітетам різних рівнів!

Павло Люстраторський-Нехабарчук.


P.S.До речі, а що там УСБУ? Під носом у цієї поважної організації свого часу заграбастали шматок землі, а їм хоч би хни? Уже кілька начальників відтоді змінилося, але чомусь ніхто так і не поцікавився: а як це могло трапитися? Хто винен? Хто має відповісти?

Питань, як бачимо, виникає дуже багато. Але час уже дати на них відповідь. Без цього – землю у Полтаві, як і раніше, роздаватимуть «потрібним людям». А судді, попри новітні гасла про «чесність і відкритість», все же залишаються потрібними для влади. Дуже потрібними! Бо сама влада боїться, що їм самій колись доведеться відповідати, і що потрапить він, чиновник-корупціонер, до того самого судді, якому колись йому одміряв земельки. І за ту земельку той відповідним чином його не покарає. Ось такий виходить у Полтаві «кругообіг» землі, законів і самих суддів…     

 

Коментарі

  • Terminator (03 травня 2014, 00:38)

    Теперь уже не важно, какие там у нас судьи, какой у нас мэр. Когда им скажут: "пора валить", они спокойненько переедут к себе на Мальдивы и будут себе жить-поживать. А добра они уже нажили у нас

  • Rumata (29 квітня 2014, 22:06)

    "У цьому кооперативі, до речі, як нам стало відомо, чимало відомих у Полтаві прізвищ… Про деякі з них ми ще плануємо розповісти у наступних публікаціях." Давайте! Навіть окремий розділ на сайті завести можна

  • Лайола (29 квітня 2014, 19:15)

    Честно сказать, ерунда этот Люстрационный комитет. И закон который они недавно приняли - тоже ерунда. Еще одна шарашкина контора для сбивания денег.