•  

Кого Путін послав воювати в Україні

3410
Кого Путін послав воювати в Україні

Участь регулярної армії у війні з Україною означає, що Верховний Головнокомандувач Путін порушив Конституцію та скоїв злочин.

Важливе розслідування РБК про участь російських військ у війні з Україною.

Висновки:

У бойових діях брали участь 76 (Псков), 98 (Кострома) і 106 (Рязань) дивізії ВДВ, 31 (Ульяновськ) бригада ВДВ. Крім десантників, у війні взяли участь мотострілкові бригади 17, 18 з Чечні, 9 з Нижнього, 15 з Самари, 21 з Оренбурга. Саме в цих частинах загинули і були взяті в полон російські військовослужбовці.

Родичі загиблих, полонених і поранених залякані і категорично відмовляються говорити. Бояться залишитися без соціальних виплат, належних сім'ям загиблих.

Брехня агітпропу, що військові взяли відпустку і вирушили в Донецьк, сміхотворна. Контракти прямо забороняють військовослужбовцям брати участь у війні під час відпустки. Якщо ж солдат порушив контракт, йому не мають йти виплати. А вони є.

На території Донецької та Луганської областей досі перебувають російські війська. Що прямо суперечить Мінській угоді про перемир'я, підписаної представником Путіна на прізвище Зурабов.

Участь регулярної армії у війні з Україною означає, що Верховний Головнокомандувач Путін порушив Конституцію та скоїв злочин, за який, щонайменше, покладений імпічмент.

У нього не було права вводити війська.

Ще 25 червня Рада Федерації заборонив йому направляти війська за кордон.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону

Коментарі