•  

Колісниця для судді коштами платників податків

1650

“Якщо будь-які речі здаються нам такими, що безумовно заслуговують нашого схвалення, слід оголити їх, опустити всю їхню суєтність та усунути ореол, який надається їм вигадками.”

Марк Аврелій. «Роздуми»

Примітивна гра в «суддю-відкривача» не на жарт захопила Гольник та її бойфренда.

Незважаючи на повне фіаско під час виборів до Конституційного Суду, ця пара дешевих шоуменів всіма силами намагається утриматися на плаву медійної активності.

Але, щось пішло не так.

Натхненні прикладом Гольник та її бойфренда Гавриленка, судді Октябрського суду міста Полтави почали масово прогулюватися парком Слави в після-робочий час. Деякі навіть обідню перерву там проводять. Спершу не міг зрозуміти, що це? Суддівська солідарність, загони самооборони? Виявилося, що все набагато прозаїчніше- колісниця з двома охоронцями і погоничами від Нацполіціі. Безкоштовне таксі на місяць, чи більше. Всі у парку чекають велосипедистів, дельтапланеристів, запитуються навіть Дарта Вейдера. Поки що, на жаль, марно.

«Суддя-відкривач», імовірно, викрила «злочинний» план своїх колег залишити її без погоничів і колісниці. Особливо враховуючи те, що місяць безкоштовного перевезення по місту незабаром спливає. І суддя з фарбою у кишені може виявитися новим щасливим володарем колісниці з погоничами.

Колісниця

Наступний хід цих правонезнавців виявився прогнозованим, і ось чому.

Щоб продовжити ще на місяць користування безкоштовним (зрозуміло для Гольник) таксі, треба надати хоча б якісь докази небезпеки для життя чи здоров‘я. Таксисти охороняють. Ніхто не підходить. Коментарів не просять.

І тому «злочинний напад» на поштові скриньки пара сприйняла як дарунок долі.

Я наперед зрозумів їх логіку:- вимагати від України негайно забезпечити державною охороною поштові скриньки з метою унеможливити посягання на їх (скриньок) здоров‘я і нутрощі. Хитрий план.

Цікаво, чи спрацює?

І головне, відповідь на питання: кому це було потрібно? Уже не визиває у розумних людей навіть краплини сумнівів.

Незрозуміло тільки чому «бойовик» Гавриленко, який 27 січня 2014 року біля пам’ятника Лялі Убийвовк жорстоко побив жінку кулаками по голові та обличчю, виявився таким безпорадним захисником честі поштових скриньок.

Гавриленко на місці події 27 січня 2014 року

Геннадій Сікалов

Далі буде...

Коментарі