•  

Коломойський переробляє на Кременчуцькому НПЗ крадену в держави нафту – нардеп

10340
Коломойський переробляє на Кременчуцькому НПЗ крадену в держави нафту – нардеп

Народний депутат України і журналіст Сергій Лещенко переконаний, що олігарх Ігор Коломойський вже «вбудував» Кременчуцький НПЗ в свою схему незаконних операцій з нафтопродуктами. Раніше «Останній Бастіон» >>> описав схему <<<, за якою Коломойський через Яценюка руками губернатора Головка і дрібніших ставлеників поглинає Полтавську область.

13 лютого, Ігор Коломойський справляє свій день народження. З безлічі подарунків, мабуть, найприємніший йому піднесе уряд України.

Йому принесуть голову виконавчого директора "Нафтогазу України" Андрія Пасішника.

Пасішника, який останні місяці вів напрямок по поверненню "Укрнафти" під державний контроль, після наполегливих прохань і шантажу Коломойського виключають з аукціонного комітету з продажу нафти.

Аукціонний комітет визначає параметри аукціону і стартову ціну. Його склад формується спільним наказом Міненерго та Мінекономіки. Володимир Демчишин вже свій підпис поставив. Тепер черга за Айварасом Абромавічусом, який, всупереч тиску, уже проявляв героїзм у відносинах з Коломойським минулого тижня, заощадивши для країни мільярд гривень.

На тлі пафосу про порятунок України, в тіні відбувається справжня боротьба за ресурси країни. Менеджмент Коломойського в "Укрнафті" (компанія, де 51 відсоток належить "Нафтогазу") подав до суду проти ... самого "Нафтогазу".

Їх мета - виключити з аукціонного комітету з продажу нафти представників самого ж "Нафтогазу". Вдумайтеся в цей абсурд! Причина? Тому що з моменту включення представників "Нафтогазу" в аукціонний комітет ламаються всі схеми Коломойського по заволодінню нафти за вигідними для себе цінами.

Багато місяців до цього Коломойський виставляв ресурси "Укрнафти" на фіктивні по суті аукціони на кишенькової біржі. Справжню біржу Коломойський вибив з гри рішенням суду через те, що у неї була ... заборгованість по телефону.

Ніхто інший на цей аукціон податися не може, оскільки рахунки для зарахування застави учасників знаходяться в Приватбанку, і платежі "неправильним" покупцям просто не проводять.

У підсумку, на кишеньковій біржі сировину "Укрнафти" за стартовою ціною, ще й з 15-відсотковою знижкою, забирали фірми Коломойського, імітуючи "конкуренцію" самі з собою. Економія для олігарха і втрати для державної "Укрнафти" на кожному аукціоні вимірювалися 0,5-1 мільярдом гривень.

Але в останні тижні схеми Коломойського, багато в чому завдяки Пасішнику, почали ламати. "Укрнафту" позбавили знижки. З аукціонного комітету вивели ставленика Коломойського Куща. "Укрнафті" не дали провести минулого тижня аукціон, де нафта була порахована по курсу 15 гривень за долар (при реальному більше 23 гривень).

Тепер уже нафту вираховують за реальним курсом, але "Укрнафта" почала саботувати новий аукціон, призначений на 16 лютого. Ще один абсурд - адже "Укрнафта" по-суті позбавляє себе додаткового прибутку.

Але ніякого абсурду немає – тому-що державний актив, вже не ховаючись, працює в інтересах "патріота" Коломойського.

Більш того, за інформацією джерел, "Укрнафти" немає що виставляти на аукціон, бо нафта ... вже переробляється на Кременчуцькому заводі у Коломойського. Завод працює без зупинки, тоді як в Україні немає імпорту нафти. Відповідно, або на Кременчуці переробляють ще непродану сировину "Укрнафти", або ж - ту технічну нафту з трубопроводів, яку зі скандалом злили в 2014 році. І те, і інше - привласнення в особливо великих розмірах!

З даного приводу групою депутатів, серед яких і автор цих рядків, направлено депутатське звернення генеральному прокурору Віктору Шокіну.

Коментарі