•  

Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті висунув ультиматум генпрокурору Луценко

440
Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті висунув ультиматум генпрокурору Луценко

Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті (позивний Червень) висунув ультиматум генпрокурору Луценко у зв'язку з таємною видачею Росії, посібниками банди ФСБ з цієї структури, Тимура Тумгоева на тортури і вбивство.

«Якщо не буде звільнений заступник генпрокурора Єнін (який підписав розпорядження про екстрадицію колишнього бійця добробата Тимура Тумгоева) протягом 4-х днів, до кінця тижня, я, Андрій Червень, командир Української Добровольчої Армії, виводжу людей на вулицю по серйозному, я виводжу тисячі людей. Я, насправді, людей стримував », - заявив Гергеті.

У свою чергу лідер української організації «С14» Євген Карась висунув на адресу генпрокурора Луценко цілу серію звинувачень і вимагає від нього «піти поки не пізно». Лідер «С14» обґрунтував вимогу вигнати посібника ФСБ з прокуратури:

«Генпрокурора у відставку, тому що:

- нав'язує Україні співпрацю з кремлівськими терористами. Поки Кремль фабрикує справу проти гвардійця Віталія Марківа в Італії, саме ГПУ допомагає ФСБ шити справи проти людей, які воювали з Кремлем.

- дорозвалив прокуратуру: через корупцію і недбалість відпущені прокурорами на свободу Кернес, Лусваргі, Кривошеєв, Щур і т.д.

- син генпрокурора Олександр Луценко з минулого року працює в тютюнового монополіста України - фірмі «Тедіс», яка ще 2 роки тому була «Мегаполіс», чий власник Ігор Кесаєв офіцер ФСБ і власник заводу зброї «Дегтярьов».

- влаштовує розправи над добровольцями - фактично в ручному режимі керує і дає вказівки суду у справі Бузини, де шиють злочин Медведько і Поліщуку, генпрокурор говорить те, що через тиждень починає робити суд.

- використовує ГПУ для політичних розправ конкурентів: пришили справу волонтеру і учаснику Майдану Олексію Тамразову, по якій він сам прийшов дати свідчення 4 роки тому, цей же прокурор Кулик (підсудний зараз у справі незаконного збагачення) раніше використовувався для фабрикації справи проти Корбана.

- фактично викинуті з прокуратури нові люди, які прийшли працювати після Майдану, багато «знакових фігур» реально по-тихому витіснили з ГПУ, реформа прокуратури провалена, прокурорська перевірка чеснот знайшла з усіх прокурорів до 3-4 «недостойних».

Пропоную Юрію Луценку подати у відставку поки ще не пізно! », - підсумував лідер« С14 ».

Відділ моніторингу

Коментарі