•  

Комсомольськ сьогодні проводжав в останню путь свого вірного сина

2310
Комсомольськ сьогодні проводжав в останню путь свого вірного сина

Ще один із воїнів відійшов у вічність, залишивши по собі спомин про трагічність війни, про жорстокість подій, які точаться на сході України.

28 лютого, в останній день зими, територіальна громада провела в останню путь захисника України, комсомольчанина Олександра Вікторовича Білоконя, мобілізованого для проходження служби у Збройних Силах України.

Тяжке горе, непоправна втрата – такі почуття огорнули земляків. Загинув від поранень 41-річний Олександр Білоконь, який боронив країну в складі 30 Новоград-Волинської бригади Збройних Сил України. У мирні часи Олександр Вікторович працював у СПУ ВАТ «Полтавський ГЗК». Небайдужий громадянин, люблячий чоловік і батько, відповідальний працівник.

Народне прощання із загиблим героєм відбулося у Свято-Миколаївському соборі. Провести в останню путь мужнього і сміливого захисника прийшли жителі міста, серед них представники міської влади: перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступники міського голови Юрій Муха, Надія Угнічева, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, працівники комбінату на чолі з головою правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктором Лотоусом, колеги та друзі.

Поховали героя з почестями на міському кладовищі. Муніципальний духовий оркестр виконав Гімн України, військовослужбовці вшанували пам’ять побратима прощальним військовим салютом. Люди у великій жалобі не приховували сліз.

Пам’ять про мужність, честь, звитягу, людські якості Олександра Вікторовича назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, бойових побратимів – усіх земляків, хто знав, поважав та любив Олександра – справжнього патріота та Героя рідної країни! Він поповнив список Небесного війська України. Царства Небесного тобі, Герою! Нехай земля буде пухом. Схиляємо голови в знак вічної пам’яті про загиблого воїна і приносимо глибокі співчуття родині, усім тим, хто пліч-о-пліч з ним відстоював і боронив рідну країну.

Вічна і світла пам’ять усім героям неоголошеної війни!

Коментарі