•  

Кому війна, а кому - пів тони кристалів Swarovski

1310
Кому війна, а кому - пів тони кристалів Swarovski

Поки схід України захлинається у крові українських вояків, клуби Полтави осипають свою стелю дороговартісним, блискучим камінням.

Дійсно, цінності у всіх різні.

Поки українські, та полтавські вояки намагаються подолати супротив російського агресора на Донеччині та Луганщині, стрибаючи під кулі без повного обмундирування, деякі полтавські підприємці роблять оптову закупку кристалів від «Swarovski».

Для чого?! Щоб прикрасити стелю…

Майже 5 тисяч камінців (500 кілограмів скла) відтепер прикрашають стелю клубу «PODIUM» у Полтаві.

Юлія Рудь, співласниця цього закладу, поспішила повідомити, що робота, котра тривала 2 тижні, тепер закінчена, а «подібної стелі немає більше ні в кого!».

Досить дивне відношення, іноді, демонструють деякі співвласники бізнесу у Полтаві, адже монтаж подібної прикраси для залу коштує від кількох тисяч доларів і може сягнути - кількох десятків, чи навіть сотень тисяч доларів (ціна каміння варується від 0, 20 до 30 у. о. американських штатів), не рахуючи витрат на саму роботу.

Що ж, полтавці «мають чим пишатися», чи як тепер розуміти шикарність витрат деяких співвласників «PODIUM», які є майбутніми кандидатами у мери Полтави?!

Потрібно лише розповісти полтавським хлопцям, що відправилися на схід, як тепер розкішно тусуватися в «хорошоотделанном» клубі «PODIUM»!

Коли на ці кошти могли б закупити бронежилетів заради безпеки тих, хто вас, «шановна» Юлія Рудь, захищає, та дає у воєнізованих умовах заробляти в Полтаві…


Коментарі