•  

Комунальні підприємства Миргорода на 75% підготувалися до зими

221
Комунальні підприємства Миргорода на 75% підготувалися до зими

Миргородська міська рада відзвітувалась про готовність до осінньо-зимового періоду в цьому році.

На засіданні виконавчого комітету Миргородської міської ради обговорили питання про готовність міста до осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.

Як повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради Михайло Коркішко, комунальні підприємства готові до періоду холодів на 75 %.

Він зазначив, що відповідно до міських програм та внутрішніх заходів кожне комунальне підприємство провело планову підготовчу роботу, закуплено додаткову техніку, відновлено технічні засоби, оновлено автопарк та інвентар для роботи в холодну пору року.

– Сьогодні підготовка житлово-комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду 2016 – 2017 років входить у завершальну стадію. У загальному підрахунку, у цьому році проведена досить значна робота в комунальній сфері, яка на даний час продовжується, – підкреслив він.

Коментуючи ситуацію, міський голова Сергій Соломаха зауважив, що ще є час, щоб завершити підготовку до роботи міського господарства в холодну пору року та вирішити проблемні питання, які, на жаль, ще мають місце і в житловому фонді, і на комунальних підприємствах.  

Коментарі

  • Критина Деманча (15 вересня 2016, 01:09)

    Так никогда до 100% и не дойдут