•  

Концерт найменших учнів «Малої академія мистецтв» імені Кириченко зібрав 1000 глядачів

550
Концерт найменших учнів «Малої академія мистецтв» імені Кириченко зібрав 1000 глядачів

Концерт учнів підготовчої групи Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко зібрав понад 1000 глядачів у ці вихідні. 286 дітей, віком 4-6 років, прозвітували віршами, музикою, виставами та картинами за свої досягнення в цьому навчальному році. Після концерту-звіту вихованці отримали дипломи юних магістрів та перепустки для подальшого навчання у школі мистецтв за обраною спеціалізацією.

За словами Тетяни Магомедової, директори Полтавської міської школи мистецтв, підготовча група функціонує в школі мистецтв 15 років. Її завдання – підготувати дитину до подальшого навчання на одному з чотирьох відділів академії: театральному, хореографічному, музичному чи образотворчому. Навчання за спеціалізацією почнеться з 1 вересня.

Також директорка розповіла, що вистави найменших вихованців – найкращі, бо дитина в такому віці повністю чиста, світла, добра, із величезним запалом і бажанням творити.

– Мабуть, це найкращий концерт, який може бути в нашій школі. Дітям чотири з половиною роки: це великі від захвату очі й упевненість, що вони все вміють, – Магомедова.

ЧИТАЙТЕ: 14 квітня Полтавська школа мистецтв ставить грандіозний концерт

Зазначимо, 14 квітня цього року Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко грандіозним концертом відзначила своє 25-річчя. У концерті брали участь 1000 вихованців різного віку. Удвічі більше людей було в глядацькій залі. Захід відбувся у палаці дозвілля «Листопад». 

БІЛЬШЕ:  Полтавська міська школа мистецтв відсвяткувала 25-річчя

Коментарі