•  

Конфлікт із ромами в Макухівці вчинили провокатори

2640
Конфлікт із ромами в Макухівці вчинили провокатори

Його вдалося локалізувати зусиллями окремих депутатів районної ради, поліцейських та представників «Бастіону».

Конфлікт між жителями ромської національності та мешканцями села Макухівки стався у суботу на території села. Причина конфлікту – непорозуміння на побутовому ґрунті. Унаслідок сутички, одному з місцевих мешканців було завдані тілесні ушкодження в район голови. Потерпілого шпиталізували.

Бійку та словесну перепалку вдалося локалізувати завдяки наряду зі 150 поліцейських, депутата районної ради Віктора Ярмака та представників «Останнього Бастіону». Це убезпечило обидві сторони сутички від розгортання конфлікту та пов’язаних із цим наслідків.

– Виникла стичка між місцевим населенням і ромами. Схожа ситуація була в Одеській області. Але тут були провокатори. Поліція не піддалася на провокацію, адекватно відреагували й допомогли вичерпати ситуацію, – Ярмак.

За словами депутата, міжнаціональні непорозуміння були штучно зорганізовані провокаторами. Цього висновку дійшли й представники «Бастіону». Голова спілки Геннадій Сікалов відреагував на заворушення після звернення місцевої жительки. Він викликав працівників поліції та добровольчий батальйон. Ці дії дозволили вирішити ситуацію в правовому полі.

Повідомляється, що через заворушення Макухівку вночі патрулюватимуть поліцейські. Селянам запропонували створити загін для охорони порядку. 

Коментарі