•  

Конфуз. «Раша тудей» осоромилася в прямому ефірі, викривши брехню Кремля ВІДЕО

1760
Конфуз. «Раша тудей» осоромилася в прямому ефірі, викривши брехню Кремля ВІДЕО

Чекістський пропагандистський канал Russia Today  «Русія аль Яум» арабською мовою осоромився під час інтерв'ю в прямому ефірі з представником націоналістичного крила повстанського угрупування Вільна Сирійська Армія (ССА / Джейш Хур), який висміяв балаканину Лаврова, звинувативши Росію в "співробітництві з ІГ ".

Нижче наводиться текст роздруківки інтерв'ю

***

- З нами на зв'язку політичний представник Вільної Сирійської Армії (ССА) Усама Абу Зейд. Москва не раз підтверджувала готовність співпрацювати і координувати дії з вами у війні проти ІГ, чому ви відкидаєте запрошення росіян?

- Російська позиція нестабільна, розпливчаста і суперечить сама собі.

Я звичайно можу здогадуватися про причини суперечності: раптове знищення силами ССА 50 одиниць бойової техніки. ССА, якої, за словами Лаврова, не існує зовсім, а ж раптом вона за кілька годин з'явилася і перебила танки ...

- Я запитала Вас про позицію ССА - де протиріччя, коли вас запрошували кілька разів до співпраці?

- Нещасні росіяни ...

По-перше, позиція російського МЗС - знущання над ССА, яка показала через кілька днів Лаврову, де вона і на що здатна. Потім Росія послала помічника Лаврова в Париж, шукати канали зв'язку з ССА.

Ми дали чітку заяву щодо росіян: ССА та організації сирійської революції заявляли, що російські атаки - це агресія і окупація. І ми не розмовляємо з окупантами - ми виганяємо їх з нашої країни.

Коли Росія припинить свої авіаудари, які потрапляють тільки за вільними землям ССА - тільки тоді ми будемо говорити з росіянами. А поки вони стріляють по ССА, і служать ІГ - ніякого діалогу. І це запрошення ваше - брехня, у яку ніхто не вірить.

- Росія попросила Вашингтон надати інформацію, що таке ССА і де вони знаходяться. Чому ніхто не йде на співпрацю?

- Я, правда, не розумію, якщо США і Саудівська Аравія «фінансують тероризм», як стверджують російські політики, а ви через час просите їх відкрити канали спілкування?

Визначтеся. Основні атаки росіян - по провінціях Ідліб і Хама. Щоб ви знали: ІГ немає ні в Ідлібі, ні в Хамі. І це знову підтверджує, що російяни та їхні союзники брешуть. Як потім можна співпрацювати?

Вчора-позавчора Росія одночасно з ІГ атакувала позиції повстанської бригади «Ліва Сукур» в передмістях Алеппо! Одночасно!

Це доводить, що Росія не атакує тероризм, а співпрацює з ним ...

(Журналіст різко обриває Абу Зейда)

- Яку вагу ССА має в Сирії? Деякі вважають, що ССА не існує, або розчинилася серед екстремістських організацій, наприклад Джейш аль Фатх.

- Вага ССА - це 40 одиниць бойової техніки, підбиті в провінції Хама за 3 дні, і ще 10 одиниць - в провінції Латакія за 2 дні, а також 3 збитих бойових вертольоти; ще 20 полонених і 80 убитих - це іранські, іракські, ліванські найманці-шиїти, і воювали вони під прикриттям російських літаків.

Тому, хто не бачить вага ССА на полі бою, варто здатися офтальмолога.

- Якщо вони існують, то чому Вашингтон не зміг підготувати повстанців і передати їм зброю?

- Тому, що рішення ССА приймаються не у Вашингтоні, не в Парижі і не в Лондоні. ССА існує в Сирії, де вона знищує сили Асада, а тепер і сили росіян.

Ми виходимо з принципу національних інтересів. Цього принципу немає у Асада - він покликав до себе іранців, іракців, ліванців, афганців, росіян, щоб вони його рятували.

Ми відмовилися брати участь у планах США, тому як вони відмовилися воювати проти Асада, а ми в ССА знаємо, що джерело тероризму - саме Асад. І ми продовжуємо воювати проти Асада і проти Багдада одночасно.

Те, чого немає у американців і росіян - серйозної боротьби проти ІГ. І коли ви інвестуєте в ІГ, щоб вони боролися проти сирійської революції - це щось очевидне для сирійців. Ви не можете нас обдурити.

Відділ моніторингу

"Останній Бастіон".

Коментарі