•  

Контролюючі органи не помічають 300 нелегальних автобусів – полтавські автостанції

4840
Контролюючі органи не помічають 300 нелегальних автобусів – полтавські автостанції

Міжміські автобусні станції області звинувачують АМКУ у доведені підприємства до банкрутства, а наглядові відомства – у потуранні бізнесу нелегальних міжміських перевезень.

Із автостанцій області здійснюється близько 600 відправлень щодоби, при цьому 300 відправлень відбувається нелегально – про це заявляє голова Полтавської обласної асоціації автомобільних перевізників» Галина Залізняк.

За оцінкою очільниці асоціації прибуток «чорного ринку» громадських перевезень на Полтавщині складає 15-16 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Студія Місто.

«Я не розумію, скільки структур у нас є контролюючих, не бачити 300 автобусів, це ж не голка в стогу сіна. Вони відправляються з одного і того ж самого місця. Як би хто там із правоохоронних органів не казав, що вони іх не бачать, їх неможливо не побачити. Але на жаль цього ніхто не робить» - сказала Галина Залізняк.

Нещодавно місцеве відділення АМКУ, дійшовши до Верховного суду України, стягнуло з підприємства понад 130 тисяч гривень. В «Полтаваавтотрансі» звинувачення в надмірній вартості своїх послуг з прийому автобусів відкидають, і вважають, що підприємство доводять до банкрутства зумисно.

У власності підприємства-монополіста «Полтаваавтотранс» 37 діючих автостанцій по області. За словами його директора Сергія Бутка конкуренція з нелегальними перевізниками поставила автостанції на межу виживання: автостанції сплачують податки, на них працюють близько 300 осіб які легально оформлені і отримують легальну заробітну плату.

Підприємству нещодавно уже довелося закрити найбільш збиткові автостанції в Чорнухах, Червонозаводському, Опішні, на черзі ще кілька.

Війна за заробіток поставила «Полтаваавтотранс» на межу банкрутства. Створювати альтернативні діючим автостанціям бажаючих при цьому немає. Припинення роботи існуючих може привести до транспортного колапсу, і вже повного уходу перевезень по області в тінь. Зі всіма наслідками, що витікають – від відсутності контролю за розкладом та втрати державою статті доходу, до того, хто і на яких автобусах возить людей.

Коментарі